Povídky-ZDE

  Chceš spřetelit???-ZDE

Chcete zveřejnit své povídky na mém blogu?-ZDE

Reklamy- ZDE

Strach z lásky ............22

13. května 2010 v 15:41 | Saskiee |  Strach z lásky
Kino bylo jak jinak než úžasné. Sice z něj nic neměla, protože ze Sasukeho nemohla spustit oči ani na malý okamžik. Ale i tak to byl nejkrásnější film na kterém kdy byla. Ono jde spíš o to, s kým ta jste. Po cestě s kina se ještě zastavili v kavárně, kde si vypili kafe a pokračovali dál domů. Když přišli, bylo něco kolem 11 a jelikož byla zítra škola, šli rovnou do postele. Sakura pomalu usínala v jeho náruči. Po dlouhé době cítila pocit bezpečného obětí, po dlouhé době se měla koho dotýkat, ale to nejhlavnější, měla s kým cítit lásku. Pod návalem myšlenek a tak krásných nepopsatelných pocitů, zavřela oči a hned na to usnula. Ráno jí probudil krásný zamilovaný polibek plný něhy.
"Krásné ráno." Podívala se do těch dvou černých studánek.
"To je." Odpověděl s úsměvem na rtech.
Chvíli se jen tak povalovali a mazlili, než nastal čas jít do školy. A jelikož neměli na výběr, než vstát, připravit se a odejít, učinili tak. Po půl osmé společně s Hinatou po boku odjeli do školy. Sasukeho bourák zaparkoval před školou, vystoupil z něj a následovně šel otevřít i Sakuře. Všichni tři společně došli až do hlavní budovy, kde se náš zamilovaný pár rozloučil a každý si to kráčel do své třídy, akorát s tím rozdílem, že se Sakurou šla i Hinata. Naštěstí dnes neměli biologii, takže se s nad vyhne tomu nadrženýmu praseti. Ale komu se nevyhnuli byla Karin.
"Ahoj Sakuro, tak zase se Sasukem?" oslovila jí.
"Karin, ani tvůj vyblitej kvicht mi nemůže zkazit náladu." Odpálkovala jí stejně tak rychle jako ona zareagovala.
"Tyyy……"
"Děvko? Štětko? Ku *vo?" hádala Sakura.
Karin rudla vzteky.
"Si o sobě myslíš bůh ví co nejsi, ale nejsi nic víc než ubohá kráva." Upozorňovala jí svým ječákem, takovým co umí jen Karin.
"No rozhodně lepší než podrazácká svině hm…?" prošla kolem ní s vražedným pohledem na tváři a kráčela si to dál do třídy.
"Si myslíš, že když máš bohatého papínka, můžeš si dovolovat bůh ví co?" zakřičela Karin na Sakuru sedající si do lavice.. která okamžitě zbystřila. Přišla až ke Karin, chytla jí pod krkem, jakoby jí chtěla zabít a řekla.
"Mého tátu si neber do huby!" a pustila jí.
Celá třída na ní koukala jakože kde se to v ní vzalo.
"Co čumíte jak péra z gauče?!" vyjela po nich.
Hinata jí chytla za rameno, aby se uklidnila a vrátili se společně zpátky do lavice. Do třídy vešel Orochimaru, kterého dneska vůbec neměli mít.
Co tady dělá? Vždyť ho dneska nemáme. Máme mít Kakashiho. Tak proč je tu on?
"Klid třído, pan učitel a můj kolega Kakashi je nemocný, takže prozatím jsem váš třídní já." prohlásil vesele a přitom koukal na Sakuru.
"Co je Kakashimu?" zajímalo Temari.
"Má chřipku, přejme mu brzké uzdravení."
To si piš, že mu přeju, aby byl zdravý, protože s tebou v jedné třídě se to nedá vydržet! Běhalo Sakuře její zmatenou hlavou.
"Takže, Sakuro pojď k tabuli a řekni nám něco o Číně."
"Ale my probíráme Evropu." Namítala.
"Jsi tu snad učitel ty?"
"Ne, ale…"
"Tak poslouchám."
Sakura se snažila improvizovat, protože byla dokonale naučená na Evropu a na Čínu, kterou měli probírat až příští pololetí se ani nepodívala. Nakonec z toho vyvázla za 3, ale opravdu s chlupem. Nevěděla, jestli díky jejím znalostem, nebo jejímu výstřihu, ale nechala to plavat. Neměla chuť se s ním bavit.
"To je hrozný! Nesnáším ho!" nadávala o přestávce.
"A co teď máte?" zajímal se Sasuke.
"Matiku." Zarazila se. "Sakra my máme matiku!" zhrozila se, při pomyšlení na svůj prospěch.
"A co je s ní? Matika je nejlehčí ze všech předmětů."
"Děláš si srandu? Totálně se v ní ztrácím." Zakroutila hlavou "Pochopitelně ne jako v tvých očích dodala tiše."
"Jestli chceš, můžu tě to doučit. Co nechápeš?"
"Všechno! A ze závěrečného testu musím mít 2 nebo 1 jinak propadnu." Zoufala.
"To máme co dělat. Tak dneska u mě doma."
"Fakt? Děkuju moc." Vlípla mu sladkou pusu a se zvoněním utíkala do třídy.
Po škole se stavila u Sasukeho doma. Učili se celou věčnost, teda aspoň jí to tak připadalo.
"No a tady to potom sečteš a máš výsledek chápeš?" pokoušel se o vysvětlení látky.
"Takže žádný odčítání?"
"Žádný, jenom to násobení a sčítání."
"Aha, to celkem chápu."
"Teď mi prosím vysvětli, roztoky a směsi. Ty vůbec nechápu. Společnou práci a obyčejný rovnice, ty celkem umím, ale tohle vůbec."
"Tak jo."
Takhle to vypadalo každý den jejich doučování. Nakonec ty tři týdny do testu utekli jako voda a Sakura byla perfektně připravená. Samotný test napsala na 2, takže dostala za 4 a nepropadla. Dnešní poslední den před pololetními prázdninami, chtěla strávit s kým jiným, než s Hinatou a se Sasukem. Domluvili se na společném spaní u nich a taky tak udělali. Okolo 7 večer přišla Sakura, připravená na zábavu a celá natěšená na Sasukeho. Jakmile otevřel dveře a udělal ten svůj božský úsměv, Sakuře se štěstím rozbušilo srdce a přestala pravidelně dýchat. Skoro nedýchala, jak se jí dech zatajil. Cítila hřejivý pocit na srdci. Na děravém, ale přesto bijícím srdci pro jednu jedinou osobu. Osobu kterou nadevše milovala, za kterou by položila život. Stále hleděla omámeně do jeho dech beroucích očí.
"Půjdeš dál?" studoval jí pohledem.
"Jasně." Odvětila a překročila práh domu.
"Víš, je tu taková změna."
"Jaká?" vyzvídala.
"Hinata spí u Naruta, takže jsme tu sami." Nasadil lišácký úsměv.
"Dáš si něco k pití?" předhodil nabídku.
"Jo ráda."
"Sasuke, asi bych ti měla něco říct." Mluvila k Sasukemu připravujícímu vodku s džusem. Ten si k ní spolu s pitím přisedl a upřel na ní zvědavý pohled.
"Spusť." Podal jí skleničku a sám si jednu vzal.
"Jenom mi slib, že se nebudeš zlobit, poněvadž jsem ti to měla říct už dřív. Vlastně hned jak se to stalo."
Sasukeho celkem nervovalo to protahování. Nervózně žmoulal skleničku s pitím ve své šlachovité ruce.
"Nebudu se zlobit, hlavně mi to řekni." Naléhal přes všechno to zdržování.
"Dobře. Pravý důvod, proč sem nebyla po škole ani 20 minut je ten, že sem odtamtud utekla." Napila se ze sklenky a pokračovala dál, mezitím z ní Sasuke nespustil oči.
"A důvod proč sem utekla?" věnovala mu svůj pohled. "Podal mi návrh, že o mém skoro vynechání hodiny nikomu neřekne, když přijdu k němu na návštěvu. Že když se s ním vyspím, zůstane to jen mezi námi." Dokončila s menšími otřesy v hlase.
Sasuke nic neřekl, bylo ticho, zaznělo jen zvuk, právě rozmáčknuté skleničky a hned na to kapky krve padající k zemi ze Sasukeho levé ruky. Ale stále bylo ticho. Jen koukal před sebe s vytřeštěným výrazem v obličeji. Že by i učitel byl takový prase?
"Co ti udělal?" vypustil ze své zaražené pusy zvědavě rozzlobeným ale přesto všechno klidným hlasem. Přecejen jí slíbil, že nebude vyvádět.
"Jen mi rukou sjel po stehně, nic víc. Pak sem vzala nohy na ramena." Ujistila ho.
"Jen?" pohrdavě se smál.
Sakura sklopila zrak.
"Sasuke…"
"Já tomu šmejdovi rozbiju hubu!" zařval a tím přiměl Sakuru podívat se mu do očí.
"Sasuke, slíbil si, že nebudeš vyvádět. Prosím." Chytla ho za ruku.
"Promiň." Sesbíral střepy.
Sakura mu ošetřila ránu a pevně ho objala.
"Slib mi, že nedovolíš, aby se mi něco stalo."
"Slibuju." Naklonil k ní hlavu a tím jejich obličeje spojil v jeden.

Líbali se, jemně a něžně, když v tom se z nevinného polibku stal dravější a hladovější. Jakoby se jeden druhého nemohli nasytit. Je to jako když jíš, ale stále a pořád nemáš dost, nikdy nepocítíš ten pocit uspokojení ze sytosti. Sasuke svým jazykem vybízel ten její ke hře, kterou celá rozvášněná přijala. Šlehali jimi přes sebe a stále, neustále se dotýkali toho druhého. Sakura si hrála s jeho vlasy a on jí přitom hladil po zádech. Stále se jí nemohl nabažit, chtěl víc, pořád neměl dost. Ona sama na tom byla stejně, tohle jí zdaleka nestačilo, chtěla ho mít jen a jen pro sebe. Pevně se k němu přitiskla, on jí zatím líbal její hebký krk. Sakura, která nechtěla růstávat pozadu, mu sundala triko. Na malý okamžíček se odpojili, aby si ho přetáhl přes hlavu a znovu se do sebe vpili.
Byla tak dravá, nemohla si pomoc, chtěla ho, chtěla ho celého. Takový silný chtíč jako je tenhle nikdy nezažila. Bylo to něco neskutečného. Ty pocity, které teď prožívala, byly tak omamující. Úplně ztrácela pojem o čase, byla jen ona a on. Nikdo jiný neexistoval, ne v jejich světe, ne v tuhle krásnou dobu. Jejich těla se přitahovala jak dva velké magnety. Ale jí to pořád nestačilo. Svalila ho na sebe. Takže teď oba leželi na stole, přesněji Sasuke ležel na Sakuře a rukama se opíral o dřevěnou desku. Sakura mu zatím opatrně rozepnula kalhoty.
Rozeplé kalhoty z něj servala rychlostí mrknutím oka. On sám se z jejím trikem zrovna dvakrát nepáral a rychlost kterou sundal její sukni? Byla dole tak rychle, že to ani nezaregistrovala. Oba tam leželi jen ve spodním prádle. Sasuke, který líbal ležící Sakuru, se spolu s ní zvedl, ale neodpojil se ani na okamžik a znovu jí položil, jenomže tentokrát na měkký gauč. Jednou rukou se nad ní podpíral a druhou jí hladil stehno. Sakura se převalila nad něj, sedla si na něj obkročmo a svým jazykem mu projela od pupíku přes krční jamku až k ústům, kterých s stále nemohla zcela nasytit a také je olízla.. Sasuke zaklonil hlavu a přitiskl si jí víc k sobě. Znovu se přetočili, jenomže s tím rozdílem, že si jí na sebe posadil. Hladil jí po zádech, dokud nezavadil o její podprsenku, kterou jednou rukou rozepnul a odhodil. Hladil jí, líbal. Chtěl znát každý detail jejího krásného těla. Chtěl ho naplno okusit. Teď na to měl perfektní příležitost. Ochutnal snad každý záhybek, každý centimetr z jejího těla, ale stále neměl dost. Sakura zrychleně dýchala a srdce jí bilo ostošest. Cítila ten nával vzrušení, tu touhu, chtěla, musela dostat víc. V tu chvíli jí Sasuke objel jazykem kolem jejího pupíku. Prohnula se v zádech a vydala menší sten. Ale když ucítila Sasukeho ruku, jak jí sundavá kalhotky, křečovitě jí chytla.
"Co je? Mám přestat? Nelíbí se ti to?" řekl i přes nával vzrušení.
"Ne… nepřestávej, já jen, nikdy sem s nikým nespala."
"Věř mi." Sakura jen přikývla a znovu se ponořovala do jeho úst.
Kalhotky měla hned dole. Štvalo jí, že on ještě není nahý, tak z něj trenky jednoduše stáhla. Přitiskla si ho na sebe, což jí rozvášnilo ještě víc. Líbala ho po celém těle. Nevynechala ani kousíček. On sám jí jednou rukou mačkal prso a druhou hladil boky. Když do ní vnikl prsty, Sakura se křečovitě prohnula v zádech a vydala už hlasitější sten. Sasuke začal prsty vysouvat a znovu zasunovat. Když si usmyslil, že je připravená, olízl jí od pupíku až k prsům, podíval se jí do očí a něžně do ní vstoupil svým mužstvím. Při tom jí olízl krční tepnu. Sakura i přes bolest, kterou cítila musela vydat zatím nejhlasitější sten.
Vzdychala a zrychleně dýchala. Bylo Tak bolestné, ale bolest nebyla to jediné co cítila. Cítila také vzrušení, lásku a chtíč. Sasuke stále přidávala na intenzitě přírazů. Sakura pociťovala větší a větší bolest. Sasuke si nebyl jistý jestli má ještě přirážet, raději vyčkával až ona sama se rozhodne udělat ten konečný krok. Ale ona, i přes tu bolest, kterou cítila, chtěla víc a víc. Musela ho dostat. Rozhodla se, že ten poslední krok udělá sama. Nadzvedla pánev a menší silou se k němu přirazila. Znovu se prohnula v zádech a slastně zasténala. Sasuke, zaklonil hlavu a stejně jako ona i on vydal hlasitý vzdech a ještě víc přirazil. Tímto ukončil život dívky, který donedávna žila a otevřel pro ní nový život, život mladé ženy. Sasuke ještě chvíli přirážel. Oba dva dýchali čím dál tím víc zrychleně. Srdce jim tlouklo tak rychle, že skoro vyskočilo z hrudi. Právě teď došel k vrcholu a podle Sakuřiny grimasy v obličeji, věděl, že ona teď pociťuje ten krásný pocit. Ano Sakura už necítila bolest. Bolest pominula a místo ní cítila slast, slast tak nepřekonatelně krásnou. Tímto skončili. Dvě zpocená a vyčerpaná těla se na sebe svalila a nepravidelně oddechovala.
"Miluju tě." Políbil jí.
Sakura se usmála.
"Já tebe taky." Přitiskla se blíž k němu.
Sasuke přes ně hodil deku a oba společně usnuli.

                                                                     

                                                                                                             
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama