Povídky-ZDE

  Chceš spřetelit???-ZDE

Chcete zveřejnit své povídky na mém blogu?-ZDE

Reklamy- ZDE

Když se setmí-5

28. července 2010 v 9:30 | Saskiee |  Když se setmí
Ale kdo by dýchal v jeho přítomnosti? Zvednul se jí hrudník pod návalem kyslíku.
,,Jsi tak křehoučká." sklonil se k ní.

,,Otevři oči." poručil jí lahodným hlasem a Sakura ho poslechla. Měla zas dojem, že se topí. Byl tak neuvěřitelně blízko. Jeho bezchybná pleť, hladové, lačné rty, chlad z jeho ruky, položená na hrudníku. Motala se jí hlava a podlamovala kolena. Už se neudržela a pomalu padala, ale jeho silné ruce jí stihly zachytit. Chytnul jí ale moc pevně, tak pevně, že trochu zaskuhrala. Okamžitě stisk povolil.
,,Není ti dobře? Mám odejít?"
Nezmohla se na slova. Jediné slovo jí teď kolovalo v hlavě. Ne. Ať to neskončí. Ještě 5 minut. Pro ní se zastavil čas, ale vše, co udělal bylo tak rychlé a krátké.
,,Mlčení znamená souhlas. Půjdu. Omlouvám se." pustil jí stisk na rukou. Ledové paže se od ní odvrátily a Sakura stratila rovnováhu a spadla mu přímo na záda. Neměla svůj rozum. Jednala instinktivně, protože jinak si nedokáže vysvětlit to, co udělala. Obmotala mu ruce okolo zad a držela se jeho prsou. Tváří nalepená na zádech, která jí pálila studem z jeho těla. Sasuke se otočil a držel jí.
,,Proč omdlíváš? Co se to s tebou děje maličká? Mluv! Je to kvůli mě?"
Rty jí tížily a zmohla se jenom na otevření úst. Cítila jeho paži na noze a trochu víc otevřela oči. Myslela, že padá, ale Sasuke jí vzal do náručí. Jeho tělo bylo tak kamenně pevné a studené.
,,Řekni mi pravdu nebo se zblázním!" řekl už ostřeji. Do očí se mu dostávala červená barva a díval se na ní mírně hladově.
,,Sasuke!" zakřičela Hinata.
,,Okamžitě ji pusť!" a přihnala se k nim svojí neuvěřitelnou rychlostí.
,,Když jí pustím, stratí rovnováhu. Nic jí nedělám Hinato. Na její pach už jsem si zvyknul." řekl jí.
,,Aha....no, tak jí polož ke mě na pohovku."
,,Ne, potřebuju si s ní promluvit. O samotě."
,,Jak ti mám věřit, že se jí nic nestane?"
,,Už dávno se jí mohlo něco stát."
,,Tak dobře." sjela pohled na dívku v jeho náručí. Sasuke otevřel dveře a za sebou je zavřel. Sakura zaostřila a všimla si krásně vybaveného pokojíku a v něm pěkný bordel. Usmála se.
,,Nesměj se...jsem hold kluk no." zavedl příjemnější konverzaci tonem, jaký ještě neznala a o to víc byla zaskočená. Ten tvor jí neustále překvapoval. Spanile krásný....co na něm nebylo k sežrání? Jeho hlas by dokázala poslouchat věky. Jeho samotného by si chtěla vystavit a dívat se na něj bez ustání. Dotýkat se jeho ledového těla a pokožky. Zatím zná strukturu jeho aží a dlaní, ale jak toužila dotknout se jeho tváře. Veškerý strach vystřídala touha. Nebála se...pociťovala zvláštní chvění v břiše.
Položil jí na pohovku a sednul si vedle ní.
,,Kdyby ti cokoliv vadilo, řekni mi to a já okamžitě přestanu."
Sakura se začala soustředit. Mluvil o tom, že si s ní chce promluvit. O čem? Znova dostávala strach, když se mu dívala do očí a on to vyžadoval!
,,Sakuro....já....já bych ti měl poděkovat za to, co se stalo ve třídě. Nebylo to tvojí poviností a vůbec...riskovala si svůj život."
Sakura se dívala před sebe a pslouchala jeho slova a hlas. Sametový, něžný. Žádná arogance, žádné opovržení.
,,Já bych chtěl znát ten důvod, proč jsi to udělala. Mám na srdci, pokud ho vůbec mám...několik otázek a ty mě pronásledují tak strašně, že se mi ani lov nedaří. Řekni mi prosím tě pravdu." on zaprosil a hodil na ní prosebný pohled. Otevřela lehce pusu nad úžasem. Měla ho plnou hlavu. Výřil jí všude.
,,Za prvé, proč jsi to udělala?"
,,Já....já....."
,,Všiml jsem si, že ti dělá problémy mluvit, když jsem ve tvé blízkosti. Mám se postavit?"
Zakroutila souhlasně hlavou. Když ztratila jeho pohled, bylo už snadnější mluvit.
,,Já to...udělala kvůli HInatě....a vám všem....prozradil bys sebe a všechny....udělal by to každý."
,,Hm.....Hinatu máš asi hodně ráda co?"
Hlavu měla stále dole a neodvažovala se jí zvednout.
,,Dobře, chápu. A pak, proč jsi mi ve sprchách omdlela? A teď znova?"
Cítila, že se na ní znova dívá. Dávala hlavu dolů a stále dolů, doufala, že se na tom pocitu něco změní, ale nezměnilo. Pořád cítila na sobě jeho oči. Tohle mu nemůže říct. Bála se mu odporovat. Bála se říct, že mu to neřekne.
,,Asi mi to nikdy neodpustíš co? Klepeš se přede mnou strachy a já tě tady mučím. Chováš se v mojí blízkosti jak zvířátko v kleci. S Hinatou jsi normální, ale jakmile mě zbystříš, začne ti srdce na poplach skoro tančit. Tlak ti stoupá a děláš nenormální věci. Ošíváš se a jsi neklidná. To všechno ze strachu. Moc ti ubližuju co?" být s ním po takovou dobu v jedné místnosti. Nikdy neměla takový pocit. Je nemožné, aby se o ní bál nebo se cítil provinile. Ale proč tedy říká takové věci? Ano má pravdu. Mučí jí. Hraje si s ní. On, božsky dokonalý jí tu řiká starostlivá slova. Jí...obyčejné dívce, která mu nesahá ani po kotníky. Proč? Začala tiše plakat. Tak prázdná a skleslá si už dlouho nepřipadala. Snesla by cokoliv, cokoliv i smrt jeho rukou, ale tohle hraní ne. Nic horšího nezažila. Už ho dál nemohla vystát. Jen měl dlouhou chvíli a hrál si s ní.
,,Ty nemáš srdce." řekla plačtivě a vyběhla z jeho pokoje rovnou k Hinatě.
,,Sakuro! Co se stalo?"
Svezla se jí do klína a plakala.
,,On ti ublížil? Udělal ti něco?"
,,Jsem v pořádku." zaskuhrala.
,,Dneska u mě asi nebudeš spát viď? Ale ty sis všechno nechala ve škole i klíče. Já tě venku samotnou nenechám. Už tě nechá na pokoji. To slibuju. Co ti udělal?"
Sakura ale plakala a plakala. Nedokázala nic říct, cítila na srdci obrovskou zradu a sklamání, jaké nikdy nezažila! Plakala z žalu, že její anděl jí zradil. Říkal jí falešná slova a falešně se o ní zajímal. Proč? Copak mu někdy ublížila?! Nestačilo, co jí udělal?
Hinata jí uložila na pohovku a během chvilky, co jí hladila ve vlasech Sakura usnula. Dívala se na ní a bylo jí ji líto. Nezasloužila si takové zacházení od něj. Za chvíli jí začala ze spaní povídat a naříkala na něj. Ne, tohle mu neodepře! Vstala od ní a tiše se vydala za bratrem.
,,Pojď se na něco podívat." chytla ho za ruku a táhla za sebou. Bylo jí jedno, že když ho našla, seděl na parapetě okna a držel si hlavu v dlaních mezi koleny.
,,Pozdě na litování bráško! Podívej se, cos jí způsobil!" Sasuke se podíval na měsícem ozářenou pohovku a celá ta chvíle mu připadala krásná, kdyby....
,,Sasuke prosím ne.....ne! Nehraj si se mnou." kňučela a mlátila hlavou ze strany na stranu.
,,Nehraj?" opakoval sám k sobě. Pak mu to celé došlo. Ona si myslí, že se jí vysmíval a že neříkal pravdu.
,,Co jdeš dělat?"
,,Jdu to ukončit a ty se mezi nás teď nepleť, stejně ničemu nerozumíš."
Hinata tam stála a přeměřovala si slova, která jí řekl.
Sasuke si kleknul k posteli a pohladil jí po vlasech. Vzbudila se vlivem chladu. Nebyla příliš šťastná, když ho uviděla a chtíc nechtíc začala zas plakat.
,,Maličká, tak ty si myslíš, že jsem ti lhal a hrál si s tebou? Pošetilé." a usmál se. Sakura se uklidnila a na místo smutku se jí zas začala točit hlava. On se na ní usmíval! Nádherný anděl. Začala se zase klepat a ošívat a zadržovala dech.
,,Nadechni se. Buď v klidu maličká. No tak....já nejsem schopný ti něco udělat. Tobě už nikdy. Na to ti to můžu klidně odpřísáhnout."
,,Proč se ke mě takhle chováš?" bylo to možné? Ona dala souvislou větu dohromady. Vlivem štěstí, kterí jí naplnilo duši.
,,Já nevim."
,,Proč se na mě pořád tak divně díváš a k čemu bylo to sledování."
On se usmál! Ach....jeho krása se nedala rozdýchat. Dělalo se jí horko a svět se točil. Ovanula jí jeho vůně. Omámila jí a přinesla do jiného světa. Zatočila se jí hlava, když cítila jeho dotyk ve vlasech.
,,Nedokážu pochopit, jak jsem mohl chtít přetrhnout tak tenkou a křehkou nitku tvého života. Když tě vidím, mám pocit, jaký se mi zatím nedostával. Dala jsi mi klid a něco podivného sem." chtnul jí ruku a ona se zachvěla, vzal jí ji a položil jí na svoje prsa doprostřed. Necítila tlukot, ale chtíč podporovaný touhou. Okolo hrudního koše jí to pálilo a na ústech cítila vyprahlou poušť. Nedokázala se pohnout.
,,Klepeš se....řekni mi pravdu....bojíš se mě?"ovanul jí jeho svůdný dech. Zkoušela sebrat zbytky vědomí a zakroutila nesouhlasně hlavou. Vedle něj nedokázala svobodně přemýšlet. Nedokázala vůbec přemýšlet. Jeho druhá ruka jí hladila ve vlasech a skláněla se. Očekávala, co se bude dít. Na čele ucítila neobvyklou hebkost a podivný druh chladu. On jí přiložil ústa na čelo! Ty dva nenápadné plátky růží, co postrádaly barvu. Cítila, jak se pomalu oddává tomu polibku, který je stejně neškodný, jako to dělají malé děti, ale pro ní to znamenalo strašně moc. Srdce jí už dávno vyskočilo z hrudi a létalo. Motýlci v břiše jí vesele a divoce poletovali. Tváře jí zahořely.
,,Proč se klepeš? A to tvoje srdíčko. Vyskakuje ti z hrudi. Kvůli mě?" usmál se. Už se budu opakovat, ale ten jeho úsměv. Neodolatelný. Svůdně přitažlivý. Sladký na pohled.
Sakura si teď byla jistá, že ví, co se s ní děje, když je u ní. Ale byla až příliš v opojení, než aby mu zabránila v té myšlence a nebyla si také jistá, jestli nechtěla, aby to věděl. Znovu jí políbil do vlasů a na ten dotyk se vypnula jako kočka a zhluboka nadechla. Nebyla si jistá, jestli nezasténala rozkoší. Nikdy nic podobného nepoznala. Nikdo jiný neměl stejné rty jako on. Nespravedlivě nádherné, jemné, něžné.
,,Škoda, že je tu Hinata." mrknul na ní. Naposled jí pohladil a vzdálil se. Prošel okolo Hinaty a ještě se otočil. Jak se chtěl vrátit, ale musel odejít. Hinata si klekla k Sakuře a nechápala její reakci. Měla přivřené oči a ztěžka oddechovala. Sáhla jí na čelo a ihned dala ruku dolů.
,,Máš horečku." oznámila jí a přinesla rychlostí blesku prášek a vodu. Sakura si to poslušně vypila a usnula.
Další den se vzbudila už bez horečky. Hinata hned optimistickou náladu přenesla na ní. Dala jí něco ze svého oblečení a vyrazila s ní a se Sasukem. Byla z jeho přítomnosti nervozní a Sasuke to věděl. Věděl a usmíval se. Cestou náhodně rukama do sebe naráželi a Sakura se vždycky zatvářila, jakoby jí projel elektrický šok. Hinata se normálně bavila se Sasukem a sem tam se zapojila i Sakura na vyzvání Hinaty. Sasuke si získal pozornost od ségry a tudíž schválně hladil Sakuru prsty v její dlani a propletl je s ní. Sakura zase zatajila dech a přivírala oči. Sasuke akorát něco kýval a přitakával Hinatě, když se nenápadně sklonil a pošeptal:,,Nadechni se maličká." usmíval se a pokračoval v rozhovoru. Sakura sebou ošila.
Před školou se Sasuke s ostatními rozloučil a dál už pokračovali sami.
,,Jak se ti daří královno děvko?" začala se chechtat Karin. Hinata se na ní otočila.
,,Jaks jí to řekla?"
,,Tak, jak si zaslouží,copak ty nevíš, co se stalo?"
,,Vím to až moc dobře ty jedna malá, hnusná couro." a natáhla jí pořádnou facku, až upadla a rozbila si na nose brýle. Začala jí vyhrožovat a kdesi cosi, ale stichla, jakmile na ní Hinata hodila pohled. Nejspíš zažívala to, co Sakura v lese.
Ta byla mimo tento svět. Žila ve vzpomínkách k cestě do školy. Skoro se udusila, když jí pošeptal ta 3 kouzelná slůvka. Žila jen ve vzpomínkách na něj. Jestli jí před tím něco udělal, bylo to už dávno pod drnem. Celý den nikoho nevnímala a Hinata si toho všimla.
Ale všimla si i toho, že Sakuře zas hořely tváře. Přiložila jí ruku na čelo.
,,Sakuro, ty máš zase horečku."
,,Já vím, není to super?"
,,Co je super na horečce?" dala jí znova prášek. Celý den si podpírala bradu rukou a měla stále nepřítomný výraz a přivřené oči. Nevypadala, že by prodělávala muka, právě naopak.
,,Sakuro, stavíš se dneska zase u nás?"
,,Jo, je to metafáze...já nevim." zaskučela.
,,Sakuro!"
,,Co?" otočila se na ní a vypadalo to, že už poslouchá.
,,Stavíš se dneska zase u nás?"
,,No já nevím, jestli...abych neotravovala tvoje rodiče."
,,Už jsem ti něco o našich říkala ne?"
,,Fajn, tak jo.....jo a Sakuro...chtěla bych se tě na něco zeptat."
,,Na cokoliv."
,,Až u mě doma oki?" cestou domů si povídali o tom, že ten turnaj mohli vyhrát nebýt Ino, která to všechno kazila. Mikoto i Minato jí opravdu rádi viděli. Sakura se cítila jako doma. Hinata jí popoháněla do svého pokoje a tam jí posadila na pohovku.
,,Tak a teď mi řekneš, jestli Sasuke něco tuší. On je takovej nekňuba, ale jemu to dojde neboj." jásala Hinata.
,,Hinato, tak trochu nechápu, o čem to mluvíš?"
,,Nejde si nevšimnout, jak se chováš. A já tu změnu tlaku a srdečního rytmu cítím taky Sakurko. Seš zamilovaná!"
,,Co?! Ne, já a zamilovaná. To nejde dohromady."
,,Sakuro, jak mi vysvětlíš tvoje věčné horečky a chování, když je poblíž Sasuke?"
Co říkala Hinata je pravda. Není ve své kůži v blízkosti jeho, ale zamilovanost je moc silné slovo.
,,Sakuro, já se zblázním štěstím." jásala a skoro křičela Hinata.
,,Dost Hinato...já nejsem zamilovaná!"
,,Uvidíme." uculovala se na ní vítězně.
,,Jdu domu."
,,Co? proč?"
,,Protože tady se nedá svobodně přemýšlet."
,,A o čem?" stále jí hrál na rtech ten vítězný úsměv.
Sakura se sbalila a šla domů. Zkrátila si cestu lesem.
Doma sebou švihla o postel a přemýšlela, jako obvykle. V tom jí zazvonil někdo za dveřmi. Šla je otevřít a venku stál pošťák.
,,Tohle vám posílá nějaký anonym."
,,Anonym?"
,,Jo. Naschle." dal jí do ruky obálku a zmizel. Sakura se na ní divně dívala a pak jí otevřela. Čekal jí šok, když viděla Sasukeho fotky.
Otevřela pusu dokořán a zírala na ně. Byli to úžasné fotky. Lehla si do postele a sledovala každou zvlášť. Polévalo jí horko a chtíč.
Další den ve škole se nomálně bavila s Hinatou.
,,Sakuro?"zavolal na ní hlas, který zbožňovala a otočila se za ním.
,,Můžeš na chvíli?" to snad ne. Všichni se na ně teď dívali, jakoby......jakoby spolu něco měli. On za ní přišel! On! Jako naschvál jí chytnul za ruku a odvedl pryč z dosahu třídy. Sakuře se zase dělalo mdlo a každý krok jí dělal obtíže. Hrdlo se jí svíralo a srdce zběsile tlouklo.
,,Jen jsem chtěl vědět, jestli jsi dostala včera poštu." sednul si před ní a hodil na ní výraz tak sexy, že ihned zrudla a sklopila zrak. Slyšela jeho smích jak voda perlící z fontánky.
,,Dýchej moje maličká, krásko." urovnal jí vlasy za ucho a zvednul bradu tak, aby jí viděl do tváře. Usmál se. Sakura cítila, jak se klepe a slyšela jenom tlukot srdce.
,,Roztomilá." vsunul jí rty do vlasů. Chlad na jejím čele byl tak veliký, že se divila, že od ní nejde pára. Zas cítila motýlky a v ten nejhezčí moment jí pohladil po tváři a odešel svým ladným, důstojným a vznešeným krokem. Opuštění? Natáhla k němu ruce, ale byl zády, aby něco viděl. Pokárala se za to, co dělá. Copak může chtít po andělovi více přízně, než kterou má? Měla by se klanět bohu za to, jak se o ní zajímá. Dívala se jeho směrem a pak zapadla do třídy. Nikoho neposlouchala, ale nepřipadala si sama.
,,Můžu k tobě dneska přijít?"
,,Co? Jo, jasně Hinato."
Rozloučila se s ní a odešla ze školy. Procházela parčíkem a vítr si pohrával s jejími vlasy, když-:,,Ale ale ale...kdopak to tady je?"
,,Karin." pozdravila jí a hned jí zase ignorovala.
,,Kampak, já ti přece nedovolila odejít."
,,A kd říká, že tě budu poslouchat?"
,,Jo, třeba ti tohle pomůže." a vrazila jí facku. Tak velikou, že spadla na zadek a byla tak trošku v šoku.
,,Co máš se Sasukem Uchihou?"
Sakura vstala a chytla Karin za triko u krku.
,,Co si myslíš, že děláš ty náno pitomá? Brejle ještě nemáš slepený po tom, co ti jí ubalila Hinata a budeš si vyskakovat na mě? No počkej." pustila jí a dala jí pěstí na nos. Okamžitě se jí spustila krev.
,,Au...toho budeš litovat. Ty královno děvko." ale utíkala před ní. Sakura ještě chvíli zůstala rozčílená, ale pak si řekla, že si nebude kazit den takovou nickou, jakou byla Karin. Přišla domů a hned běžela do ložnice a vytáhla z pod polštáře fotky. Jednu držela u prsou a zavřela oči. Snila si svůj sen. Jak dneska seděl opřený o stůl a díval se na ní jí neznámým pohledem. Sluníčko z okna mu svítilo na vlasy, které mu zářily. Chyběla mu jenom křídla. Tohle bylo nejšťastnější období jejího života. A pak si položila otázku.
Je zamilovaná? Je, ale o tom se nikdo nedozví. Především ne Sasuke. Hinatě to říkat nebude, protože ta by mu to řekla. Uvědomila si, že zamilovaná byla už na první pohled, co ho spatřila. Krásného a ničím nedotčeného. Prince z pohádky. Přiznala si to...srdce jí zběsile tlouklo jenom kvůli němu a hlava plná jeho obrázků, když nebyla v jeho přítomnosti tomu taky nasvědčovala. Jenom při myšlence na něj se jí svíralo hrdlo a vysychaly rty. Nasucho polykala. Už se ho tolik nebála, ale bála se jeho krásy a průzračných očí, když se na ní podíval. Bylo to tak...tak...omamující.
Zazvonil jí zvonek.
,,Sakuro, Sakuro....ředitel vyhlásil volno kvůli tomu, že neteče voda. Jsou týdenní prázdniny. A já mám hlavu plnou nápadů, co bychom mohli dělat. Nesmíš mě odmítnout." vyhrkla na ní hned Hinata.
,,Zbal si věci, jedeme ke mě."
,,Cože? Hinato..."
,,Jestli se mě chceš zeptat, co naši na to, tak s tím nápadem přišli jako první. A Sasuke se u toho culil. Tak pojď."
Hinata zabalila skoro všechno Sakuře, že ta jenom koukala na to, co dělá, protože Hinata balila věci svojí super rychlostí. Potom čapla Sakuru a i s báglem si jí vysadila na záda a utíkala s ní ohromnou rychlostí k sobě domů do lesa. Sakuře už to přišlo normální.
,,Sakuro...budeš u mě ten týden bydlet. Mezi tím budeme venku stanovat a chodit na koupálko a já už se tak těšim. Naši někam odjedou, vzali si dovolenou, takže to tu máme na starost my, Naruto a brácha."
,,Jo? Tak to bude vážně bezva a kde jsou všichni?"
,,Sasuke šel s miláčkem na lov." a šmátrala něco v ledničce.
,,Tohle ti udělala mamka. Dáš si?"
,,Ježiš ta je hodná. Jistě, že si dám. Rýžový chlebíčky miluju." a hned si jeden vzala.
,,Tak, dneska budeš chtít spát venku nebo v domě?"
,,Mě je to jedno, s tebou se nebojim."
,,Tak venku na balkoně? To je paráda, hej Sakurko já tě zbožňuju." ta radost z ní číšila. Vyskočila a odběhla nahoru do svého pokoje něco dělat.
Vedle se ozvalo bouchnutí dveří.
,,Jo jo...mě to povídej brácho. Ale, čuchám, čuchám, člověčinu. Nazdar bejby, Moje zlato tím nadšením nevydrželo a přineslo tě k nám jo? No tak mejdlo může začít." uvítal jí hned u dveřích Naruto. Sasuke stál vedle něj a zase jí sjížděl od zdola nahoru. Usmíval se a prohrábnul si vlasy.
,,Děcka, vydržte to chvilku beze mě...táta jde zkontrolovat mámu a případně založit rodinu."smál se Naruto. Sakura se smála, ale cítila nervozitu, že za chvíli tu bude se Sasukem sama. A to netrvalo moc dlouho.
,,Jsou fakt skvělý." promluvil na ní jako první. Sakura se za svůdným hlasem otočila, ale hned dala hlavu zpátky.
,,Oba dva." dodala tiše.
,,To jo." opřel se o linku a pozoroval jí jak obrázek. Sakura k němu seděla zády a už dávno nejedla.
,,Vadím ti tu?"
,,Ne!" vyskočilo z ní ihned, až si dala ruku před pusu a v duchu si nadávala. Mohla cítit jeho světský úsměv.
,,Tak v tom jídle pokračuj." vyzval jí, ale Sakura prostě nemohla. Né v jeho blízkosti. Oddechnul si a přišel k ní. Posadil se naproti a sáhl na zápěstí.
,,Roztomilá." usmál se.
,,Těší mě, že tě přivádím do rozpaků. Ale kvůli mě nemusíš přestávat jíst. Fascinují mě tyhle lidské potřeby. Nemůžu si odpustit na tebe nekoukat, když pozorovat tě je tak zábavné a mnoho věcí jsem se od tebe dozvěděl. Máš ráda hodiny biologie, rýžové chlebíčky, světlé líčení, džíny a extravagantní trička. A pak něco, co na tobě tak rád pozoruju. Máš 6 úsměvů. První, když tě něco potěší. Druhý, když se na někoho směješ. Třetí, když se ti něco povede. Čtvrtý, když ti Hinata vypráví své zážitky nebo vtipy. Pátý, když seš v rozpacích a šestý, když se usmíváš ze spaní."
Sakura lítala v oblacích. Vůbec nevěděla, co mu na to má říct. Měla pootevřená ústa. Něco takového nečekala. Dech se jí tajil a točila se jí hlava. Sasuke se k ní naklonil a upravil jí pramen vlasů za ucho.
,,Dýchej moje maličká." ruku sjel z ucha na obličej a palcem přetřel rty. Olízl se a přivíral oči.
,,Tak sladká, tak rozkošná....nevinná...." zavírala oči a on skoro taky. Měl je maličko pootevřené, ale už viděl matně.
,,Hej! Mládeži....připravujem kalbu...jedem!" vtrhnul do toho Naruto a Hinatou. Ale když viděl, co se dole odehrálo, zasekl se.
,,Jo....no...tak pokračujte...ehm...jako bych tu nebyl...Sasuke...ty kanče...pomalu na to poupátko."
,,Naruto...zmiz."
Naruto ukázal palce, ale Sakura vyskočila a běžela k Hinatě.
,,Pomůžu ti."
,,Už s ničim. všechno je připravený." a ukázala na terasu, kde byly spacáky okolo táboráku.
,,Tys rozdělala oheň?"
,,Jasně...u ničeho se tak dobře neohřeješ."
,,Ok...paráda Hin."
,,Tákže vyhlašuju prázdniny za otevřený." prohlásila Hinata a vyskočila na terasu do křesla. Naruto šel k Sasukemu a něco dole dělali.
Hinata si se Sakurou nahoře povídala.
Za chvíli se objevila Narutova žlutá hlava a spolu se Sasukem něco táhli.
,,Koukej, co tvůj milovaný a můj brácha vyštrachal." řekl ironicky otráveně Sasuke.
,,Starou rodinou hru. Dáme partičku Hinato? V tomhle jsme byli neporazitelný."
,,Sakura nezná pravdila a třeba se jí ani nebude chtít hrát."
,,Ale proč by ne? Hinato ty nevíš, že je ve mě soutěžní typ?"
,,Až ti vysvtlím pravdila, nebudeš to chtít hrát."
,,Ale...šup s nima sem."
,,Takže...je to stará rodinná hra. Něco jako člověče nezlob se. Jenže tohle se hraje v páru. Partnerovi musíš věřit. Hraješ figurkou a kostkama a při hodu kostkou si vybíráš otázku, kterou ti partner přečte. Ty na ní musíš správně odpovědět jinak postupuješ o tolik bodů dolů, kolik ti padlo na kostce. Je to upírská hra, takže poznáme, když někdo lže."
,,Tak proč jí hrajete?"
,,Protože mezi sebou děláme různý fígle tak, že to nepoznáme."
,,Já chci hrát s Hinatou, to je moje číslo." a dal jí pusu na tvář.
,,No..."
,,Ale no tak...Sasuke tě bude šetřit...neni tak tvrdej, jak vypadá."
Sasuke se přirozeně usmíval a míchal kartičky s otázkama.
,,Tak dobře."
U hry se pěkně nasmáli a utíkal jim čas, takže za chvíli hráli po tmě, jenom oheň jim do toho svítil.
,,Sasuke, ptáš se jí" a podal mu kartičku s otázkou. Sasuke si jí přečetl a jeho kouzelný úsměv mu ztvrdl na rtech.
,,Co tam je?"ptala se Hinata.
,,Tuhle otázku jí pokládat nebudu."
,,Proč?"vložila se do toho Sakura.
,,Prostě proto." odpověděl jí Sasuke a Sakura na chviličku pocítila chuť strachu.
,,Je to 50 bodů Sasuke...hrajte několika kostkama. Neměli jste tak vsázet."
,,Dej mi tu otázku."
,,Ale nedívej se na mě nijak."
,,Dobře."
,,Kdy naposledy jsi byla nevěrná a proč."
Sakura se trošku zarazila.
,,Tý vado...to je už ostrý."
,,Hele...nemusíš na to odpovídat." vzala to za ní Hinata.
,,Nikdy...protože jsem panna." řekla s kuráží v hlase. Sasuke se napřímil a bylo vidět, jak ho ta slova vzala. Sklonil zrak dolů a kroutil s úsměvem hlavou.
Sakura to se Sasukem vyhrála. Poprvé. Hra skončila o půl 12. Oheň jim plápolal a Hinata seděla v klíně Naruta, který jí laskal ve vlasech a hladil po noze.
,,Snad nechceš jít spát?" zeptala se Sakury Hinata.
,,Ne, ale je mi zima." řekla a vzala si deku. Sasuke se posadil do tureckého sedu a nečekaně sebral Sakuru a posadil si jí do klína. Oheň na ní házel rudé plameny, takže nešlo vidět, jak žhne ruměncem, ale přestal se jí zvedat hrudník a oči měla slastně přivřené. Dýchala mu vůni a cítila ocelové, studené sevření. Věděla, že by jí nepustil. Prudce sebou škubla, když ucítila jeho nos a tvář ve vlasech, jak se s ní mazlí. Sjel jí tváří k uchu a zašeptal.
,,Dýchej maličká." vydechla a začala dýchat. Sasuke se usmíval a rukou jí pod dekou hladil její ruku. Na zápěstí jí držel a kontroloval tep. Cítila, že má horečku. Vše okolo bylo rozmazané. Existovala jenom vůně a on. Princ z pohádky. Slyšela chvíli hlasy, ale brzo je nevnímala.
,,Sasuke...já jdu s Hinatou na chvíli nastranu, nevadí?"
,,Naopak."
,,Taky jsem si to myslel. Dej nám hodinku čas."
,,Celou noc." usmál se. Hinata už ale chytla Naruta a zavedla ho pryč. Sasuke se po tom, co oba dva vyklidili pole uchýlil k dívce ve svém náručí. Zajel jí obličejem do vlasů a přejížděl ústy okolo čela. Tím jí měřil teplotu. A Sakura měla lehké spaní. Stud jí probral jako kdyby jí spadla kapka rosy na čelo.
,,Sasuke?" zamžourala očima.
,,Ano?" řekl potichu a klidně.
,,Kde jsu všichni?"
,,Hinata šla s Narutem bokem."
,,Aha. Je mi to jasný. Neměla bych jít domů?"
,,Jakobych tě pustil." řekl pořád klidně, skoro jakoby spal.
Sakura se cítila malátně.
,,Maličká uklidni svoje srdíčko, máš horečku. Copak jsem ti už nezevšedněl?"
Sakura otevírala pusu, aby mu odpověděla, ale nevydala ze sebe ani hlásku.
,,Doufám, že mi neshoříš." dodal a přisál se na její rty. Dotýkal se svým obličejem jejího. Cítila kontras mezi chladem a horkostí. Cítila jeho jemné rty...jemňoučké a sladké, jako dva plátky růží, jako dva bonbonky. Dotýkaly se a hrály si s těmi jejími. Naprosto ji ovládla horečka a hlava se jí motala. Tep zrychlil o mnoho víc a tlak zvýšil, natolik, že skoro nemohla dýchat. On jí líbal. Myslela, že vyletí z kůže. Jeho pevné, silné tělo, opřené o to její a mazlivý pohyb dvou nenápadných rtů. Ale nebyla sama, kdo tohle cítil. Tiše mu vzdychla do úst a Sasuke se ještě hladověji zabořil do jejích rtíků. Byl natolik rozvášněný, že jí vnikl jazykem dovnitř a zdolával ten její. Mazlil se s ním a sál přitom horní ret. Vzrušeně zaskuhral. Sakura se otřela jazykem o jeho špičáky a trošku se polekala a couvla hlavou. Sasuke jí ale přidržel.
,,Neboj se." vzdychnul a znovu jí políbil. Sladčeji a něžněji. Jenže i ona v něm probouzela vášeň a to čím dál větší. Krotil se a položil jí dlaň na horký hrudník. Sakura zaklonila hlavu a Sasuke jí olízl krk a bradu.
Celá hořela. Přidržel jí hlavu u hrudě a hladil jí ve vlasech.
,,Sladká, roztomilá holčičko. Moje...maličká." houpal se s ní, dokud jí neuspal. Držela se ho za košili a víc o sobě nevěděla.


Kalipso
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog♥♥♥?

ano
ne

Komentáře

1 Hope Hope | 28. července 2010 v 17:37 | Reagovat

krásné

2 Majulík-chan Majulík-chan | Web | 28. července 2010 v 18:32 | Reagovat

uzasneee.. prosim dalsi dielik =D joo a co bysi chcela na diplom?? xD

3 Ája Ája | Web | 29. července 2010 v 12:05 | Reagovat

u sebe zveřejňovat Já rozmazlenec a má sladká růžovláska.

4 Ája Ája | Web | 29. července 2010 v 12:07 | Reagovat

Promiň, nějak mi to tam nenapsalo ten za, no prostě u sebe tu povídku můžeš zveřejňovat :D

5 Ufon (Tarei) Ufon (Tarei) | E-mail | Web | 30. července 2010 v 11:29 | Reagovat

krása

6 Twilightka Twilightka | Web | 31. července 2010 v 7:52 | Reagovat

ahojky u mě na blogu je vyhodnocení 1.kola a zadání 2. kola vgs :-)

7 Twilightka Twilightka | Web | 31. července 2010 v 21:23 | Reagovat

nz :-)

a jak se jinak máš..něco nového?

8 Majulík-chan SB-nkoo =* Majulík-chan SB-nkoo =* | Web | 31. července 2010 v 22:59 | Reagovat

mas u mna diplomik =D joo a som nejaka zblbla.. na diplomik by som si poprosila SasuSaku =D

9 DeatH the BonezZ ^_^ DeatH the BonezZ ^_^ | Web | 1. srpna 2010 v 14:18 | Reagovat

pekny blog ^^

10 t--wilight t--wilight | Web | 2. srpna 2010 v 1:47 | Reagovat

Ten víkend s dětma ti ani nezávidim xD
Já sice děti miluju, ale víc dní bych je hlídat bez zdravotní ujmy asi hlídat nevydržela xD

ale sranda musela být! ;-)

11 t--wilight t--wilight | Web | 2. srpna 2010 v 1:49 | Reagovat

*týden

a co se chystáš dělat dál?? :)

12 t--wilight t--wilight | Web | 2. srpna 2010 v 13:16 | Reagovat

Jeeee, tak to máme dost podobný prázdninový program!! :-)

nakupování čehokoliv a kdykoliv prostě miluju xD

13 Twilightka Twilightka | Web | 2. srpna 2010 v 17:02 | Reagovat

z okolí Hradce Králové :-) ty??

14 t--wilight t--wilight | Web | 2. srpna 2010 v 17:24 | Reagovat

Krásný město :)

15 t--wilight t--wilight | Web | 2. srpna 2010 v 17:51 | Reagovat

jj :) sice jen na půl dne, ale líbilo se mi tam :)

16 kisa-uchiha kisa-uchiha | Web | 2. srpna 2010 v 22:29 | Reagovat

uzasne

17 niigata niigata | Web | 3. srpna 2010 v 12:43 | Reagovat

krásna časť :-)

18 =) =) | 1. října 2010 v 22:01 | Reagovat

Nedá se to popsat jinak než užasnéé..jak jinak..:)..Musím si přečíst ještě další díly..:)..Už se moc těším až se je přečtu ae dneska asik ne spíš až zítra..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama