Povídky-ZDE

  Chceš spřetelit???-ZDE

Chcete zveřejnit své povídky na mém blogu?-ZDE

Reklamy- ZDE

Ti, kteří mi změnili život 10

8. března 2011 v 16:21 | Saskiee |  Ti, kteří mi změnili život
Ták lidi, začíná poněkud drsnější a brutálnější část příběhu. Máme tu první kulaté číslo a sní i něco trochu nového. Tahle povídka je na Sakuru dost hnusná, ale zase jde o to z jakého uhlu se na to podíváte. Někdo by sní třeba i měnil no to je ale nepodstatné. Jenom jsem chtěla říct že tu dojde i na znásilnění tak jenom aby jste byli připraveni :-D . Díky všem co čtou a doufám že i nadále budou. Hezké počteníčko :-D
Ti,kteří mi změnili život 10

Ráno se probudila Saky první ležela na něm a on měl svoje ruce na jejích nahých zádech. Saky už byla konečně střízlivá. Jak se začala vrtět probudila Saského "Už ses z té opice vyspala?"
"Co? Co se včera stalo nic si nepamatuju?"vyšilovala "Proč tu ležím takhle bez pyžama jenom s klahotkama a navíc ty máš taky jenom trenky. Zavři oči křičela"
"To je zajímavý včera ti nevadilo že tě
takhle vidím."
"Co jsem udělala? A proč mám po těle modřiny?"
"No byla si celkem opilá a z té akce tě vylákal nějkej chlápek a zatáhl tě do jednoho pokoje kde se tě pokusil znásilnit ty si se cukala a tak tě zmlátil. Pak jsem tam vlítl já a vyřídil jsem si to s nim " ukázal zatlou pěst jako jasné gesto. "Potom jsem tě odnesl sem a dal ti věci na převlečení ale ty jsi se odmítala převlíkat tak jsem ti svlékl ty šaty jako že ti obleču něco naspaní ale ty jsi po mě vyjela začala jsi mě líbat a tak . Když jsem tě ze sebe sundal tak si na mě začala křičet proč tě nechci nebo tak něco: já jsem tě odmítl ale ty jsi pořád naléhala tak jsem tě nechal. Celkem zkušeně jsi mi svlékla vršek . No ostatně to já tobě taky proto nemáš podprsenku. No potom jsme se trochu mazlili ale když přišlo na kalhotky tak jsi mě odstrčila a tak jsem tě nechal a ty si mi tu takhle usnula. Takže zkráceně
v podstatě jsem tě viděl nahou tvoje tělo mám tak nějak
už v rukách ale nespaly jsme spolu. Můžeš být ráda že jsem taky nebyl opilý protože to bych se s tebou určitě vyspal. Vlastně jsi byla první holka kterou jsem nezneužil když byla opilá a lepila se na mě. "
"A za to ti mám jako děkovat? Proč jsi mě nezastavil hned? Vždyť jsem se s tebou mohla klidně vyspat!! Nenávidím tě si mi odporný nehodlám byt nějaká tvoje hračka." Křičela na něj Sakura a vylýzala z postele.
On jí ale chytl za loket a stáhnul zpět na postel, překulil jí podsebe dal jí ruce za hlavu a nohy jí zalehl aby s něma nemohla kopat.
"Tak poslyš doteď jsem si hrál na nějakého hodného kluka ale asi je načase abys poznala moji pravou tvář"
"Hm tak proč si mě včera zachránil od toho chlapíka další hra nebo co?"
"Od toho chlapíka jsem tě zachránil jenom proto protože tvoji nevinnost získám já a nikdo jiný. Včera jsem nad tím přemýšlel a došel jsem názoru že tě chci ale tak aby sis to pamatovala. A protože si moje malá sladká sestra tak ti dám na výběr buď mi dáš to co chci dobrovolně nebo si to vezmu násilím a to bude bolet a to hodně tak se rozhodni" prohlásil celkem naštvaný Sasuke
"S tebou se já dobrovolně nevyspím"odsekla mu a tím si to rozhodla
" No dobře jak chceš tvoje chyba"
Začal jí líbat . Saky se kroutila snažila se vymanit z jeho sevření ale on nepovolil. Ale i tak nebyl hrubý přece jenom ji měl rád.
Pak vzal její dvě ruce do své jedné a strhnul jí kalhotky.
Vnikl do ní dvěma prsty a začal jimi svižně pohybovat. Jak to Saky ucítila ihned sevřela stehna k sobě co největší silou aby
mu v tom zabránila.
"Tohle bych být tebou nedělal čím víc se budeš stavět na odpor tím víc to bude bolet."
Saky se bála ale nepovolila Sasuke jí pustil ruce a roztáhl jí nohy a začal znovu. Saky plakala bolestí a svýma nyní již volnýma ruka se snažila ty jeho zastavit ale
on jako by to nevnímal. Pak najednou bolest ustala ale jen nachvíli protože než se vzpamatovala tak do ní vnikl a začal se v ní pohybovat nabýral rychle tempo Saky křičela ale ničemu to nepomohlo docela to bolelo. Sasuke jí mezitím laskal krk ale to jako by necítila.
Nepoznávala ho. Snažila se ho odstrčit ale nešlo to byl
na ní moc silný. Začala brečet ještě víc nejen z bolesti ale i z ponížení. Sasuke na chvíli zpomalil a pošeptal jí do ucha : "Poslední šance když mě teď budeš poslouchat tak se ti to bude líbit Tak co?" Saky už neměla sílu se bránit nechala ho aby si s ní dělal co chce. Povolila doteď křečovité stehna a břicho. Musela uznat že měl Sasuke pravdu už ji to moc nebolelo a začínala cítit slast.
"No vidíš že to jde když se chce"
Vyvrcholil oba najednou Sasuke si vedle ní lehnul objal jí "Hm fakt se mi to s tebou líbilo myslím že to v nejbližší době zopakujeme."
Pak vstal oblékl si trenky a šel do koupelny. Saky zůstala ležet vyčerpaná na posteli ale přitom chtěla co nejdříve vypadnout z toho pokoje ale nemohla přemluvit svoje tělo k pohybu. Teď už vyšel Sasuke z koupelny a v ruce měl skleničku vody a nějakou pilulku v ruce, přisedl si k Sakuře a podával jí to.
"A co já s tím snad nečekáš že sním ten prášek vždyť ani nevím co to je"… vyjela po něm.
"Tak to teda sníš bez toho neopustíš tenhle pokoj a já to do tebe dostanu klidně i násilím….."
"Ne já si to nevezmu a hotovo"
Sasuke se ušklíbl a sám si dal prášek na jazyk a pak chytil Sakuru za bradu a dlouze jí políbil.
"Co to mělo bejt?" ucukla Saky
"No
vidíš že to ani nebolelo a teď to zapij" a podával ji sklenici
Saky si až teď uvědomila že při tom polibku spolkla ten prášek…
"Na co ten prášek je……?"
"No myslím že
bys nechtěla mít v 15 dítě a ke všemu by nám to zkomplikovaly plány tak to vypij a nic neříkej je mi jasný že žádnou antikoncepci nebereš večer ti nějakou přinesu."
Jak to slyšela tak hned vypila celou sklenici.
Sasuke se usmál , políbil ji do vlasů a pozoroval kam jde..
"Kam jdeš?"
"To sis vážně myslel že tu s tebou po tomhle budu?" vyštěkla
"Uvědom si s kým mluvíš a taky v jaký rodině jsi jednou budeš muset přivést na svět čistokrevného potomka tudíž s někým v klanu tak si rači vyber než ti někoho vybere otec."
Sasuke sice věděl o předem domluveném sňatku mezi ní a Itachim ale zatím se dohodly že jí o tom
nebudou
říkat.
"Cože? Tak tohle je mi jedno protože do té doby už tu dávno nebudu.."
Sasuke se jí naštvaně podíval do očí "Jestli
utečeš já si tě najdu kdekoliv na světě nemyslily si že se tu jen tak flákám a nezapomínej kdo jsme…" řekl už rozčílený
Saky se rozbrečela nad vlastní bezmocností. Sasuke se zvedl hodil po ní svoje oblečení aby se oblékla protože tam pořád byla nahá a odešel se osprchovat do koupelny. Ona jenom seděla z jejích velkých smaragdů se jí kutálely slzy a nebyla schopná nic dělat .
Když Sasuke vyšel z koupelny seděla pořád stejně jak jí opustil. Sednul si k ní a začal jí oblékat svoje trenky poněvač její kalhotky roztrhnul pak jí zapnul podprsenku a nandal tričko které vypadalo jako její noční košile když vybral to nejmenší.

Saky se konečně vzpamatovala a pomalu odcházela z jeho pokoje. Když zavřela za sebou dveře sesunula se po nich a znovu začala plakat.
Zrovna kolem šel Itachi hned si k ní kleknu …"Co se ti stalo" Proč máš na sobě Saského věci?" … Ale žádná odpověď odsunul jí a vešel do pokoje..
"Co si jí sakra udělal že teď brečí venku?" vyjel po Sasukem
"No co trochu mě naštvala no a pak …..njn promiň že sem ti přefik budoucí manželku…"
Saky to naštěstí neslyšela… nevnímala svět okolo sebe prostě nic.
"No to si ze mě děláš srandu ne? Máš tohle zapotřebí?" ptal se Itachi
"Náhodou se mi to sní líbilo tak tady do mě už nerej a vem si jí za dveřmi dělej si s ní co chceš mě je to už jedno." Řekl dost chladným tonem.
"Ach jo ještě abych ti donekonečna neopakoval abys jí nechal bejt "
"Ona po mě vyjela první a nedělej ze sebe svatouška kdybys byl na mém místě uděl bys to samý znám tě .."
"No to asi jo ale já na tvém místě nebyl dal jsi jí doufám prášek." A tak odešel z pokoje slyšel už jenom "Jo dal"
Vzal Sakuru do náručí
a odnášel jí k sobe do pokoje tam jí nechal přinést snídani a položil jí na postel chtěl už odcházet ale "Prosím nenechávej mě tady samotnou"
"Ale já nikam nejdu budu tady v pokoji" uklidnil ji
"Lehni si ke mně prosím "
Itachi si teda lehnul a obejmul jí a nechal ať se vypláče.
Pak se nasnídala a Itachi ji vzal cvičit do doja.
Večer pak přišel Sasuke a donesl jí antikoncepci a řekl jí že si ohlídá aby to brala.
Lissa-chan
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog♥♥♥?

ano
ne

Komentáře

1 marketa251996 marketa251996 | Web | 8. března 2011 v 18:02 | Reagovat

Tak už tě mám jako SB ;) :D

2 marketa251996 marketa251996 | Web | 8. března 2011 v 18:42 | Reagovat

Hej, ale to by pak bylo neférový :D XD Buď diplom obě nebo ani jedna :D Já bych si pak připadala blbě, takže mi jako hezky řekni co chceš na diplom XD :P :D

3 Tarei Tarei | Web | 8. března 2011 v 19:43 | Reagovat

hej úžasné, jsem ráda že se vracíš ;)

4 Naruta-chan Naruta-chan | E-mail | Web | 8. března 2011 v 20:34 | Reagovat

skvelé...čo najrýchlejšie pridaj pokračko :):):)

5 bety ,Betušik-san bety ,Betušik-san | Web | 8. března 2011 v 20:48 | Reagovat

Fiiha ^^ mafia , hej? XDDDD minule som s nou pozerala simsonovcov XDDDD a hoci sa mi ten diel velmi pacil , na tuto poviedku to nema ^^ takze... pokracko ^^

6 bety ,Betušik-san bety ,Betušik-san | Web | 8. března 2011 v 20:49 | Reagovat

hej a vitaj spat :)

7 Tarei Tarei | Web | 9. března 2011 v 14:16 | Reagovat

se porozhlédni :D :D

8 sisa357 sisa357 | 9. března 2011 v 15:27 | Reagovat

suprove a pls pokrackooo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama