Povídky-ZDE

  Chceš spřetelit???-ZDE

Chcete zveřejnit své povídky na mém blogu?-ZDE

Reklamy- ZDE

Ti, kteří mi změnili život 21

19. března 2011 v 13:12 | Saskiee |  Ti, kteří mi změnili život
Ti,kteří mi změnili život 21
Blonďatý muž na ní chvíli koukal. Byl vysoký to se dalo poznat i
když seděl měl delší blond vlasy které neposedně trčeli do všech stran a modré oči….přesně jako..
Když ho Sakura uviděla zmohla se jen na jediné slovo "Naruto?!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Ne né to si mě pleteš, ale velice mi lichotí že sis mě spletla s mým synem…" zasmál se muž a vstal od stolu. No nebyl to takový ten hezký smích, ale spíše pohrdavý..
"Znáš Naruta?" tázal se
Saky jen němě přikývla
"Divné nezmínil se že tě zná."dumal zase blonďák "No tak to by stačilo a teď k tomu proč si tady" řekl už
hrubým hlasem
"Jsi nejmladší člen Uchiha klanu, našich největších protivníků, no a na to abychom vás pokořily jsme čekali velice dlouhou dobu, nemohli jsme jen tak unést jednoho z tvých bratrů byli příliš talentování a uměli se dobře bránit, takže unos nepřicházel v úvahu byli nedobytí. Ale jak jsem se dozvěděl o tobě viděl jsem další šanci vím že je znáš tak půl roku možná víc to nevím přesně, ale to znamená že jsi jejich slabina. Musel jsem se toho chytit dřív než by tu možnost využil někdo jiný. Tvoji bratři to věděli byli velice ostražití nejen abys jim neutekla, ale aby někdo neutekl s tebou…" zasmál se vlastnímu vtipu blonďák
"No takže jasně řečeno ty to možná nevíš,ale Uchiha Dragons je nejobávanější mafie vůbec takže si nenechám ujít možnost je potupně nechat prosit na kolenou o tvůj život. Možná si říkáš proč ,ale kdybych odpověděl nepochopila by jsi . Mezi mnou a Fugakem je rivalita už od dětství v podstatě se to táhne už několik generací..
A něco ti prozradím, i když to tak možná nevypadá pro Fugaka jsou nejcennější jeho děti. To znamená ty!" tím skončil blonďatý muž proslov a Sakura na něj jen nevěřícně hleděla.
"Arizawa!!!" zvolala
"Ano, pane?" ozval se hned muž který vešel do dveří..
"Dejte tady tu mladou slečnu pod zámek a dobře o ní pečujte je to slečna z klanu Uchiha" dodal muž posměšně a ukázal na Sakuru
"Ano Minato-sama" odpověděl muž uklonil se a už táhnul Sakuru sebou ta se ani nebránila bylo toho na ni moc a byla naprosto vysílená.. to ale ještě nevěděla co ji čeká..
Pak ji hodil do malého pokojíku, kde bylo jenom jedno okno s mřížema ,zamknul jí a slyšela že si někdo stoupnul před dveře. V tom pokoji byla jenom postel a jedna židle nic víc.
Sakura se vyhrabala ze země a lehla si na postel , začala se utápět ve vlastních myšlenkách. "Proč je život tak nespravedlivý nejdřív jí unesou její bratři pak jí znásilní, jednoho si musí vzít, když to málem nevydrží a pokusí se o sebevraždu jak se to dozví její matka tak se zabije, další rána v jejím životě a teď jí ještě unese otec kluka její nejlepší kamarádky." Ta myšlenka jí nutila přemýšlet na jakou stranu by se Hinata postavila, jestli na její nebo Narutovu. Ještě před pár lety by se jí to zdálo tak jasné ,ale teď už věděla že to mezi nimi není tak dobré, nechtěla si to připustit ,ale holky se přetvařovaly ,když říkali že je to v pořádku. To poznala 100%.
Ani nevěděla jak dlouho takhle přemýšlela a mezitím i usla, protože teď jí vzbudil zvuk otevírajících dveří ve kterých stál muž ze včerejška.
"Dělej šéf chce vidět jak dobře umíš bojovat." vyštěknul a táhnul jí do rozlehlé haly.
Po tomhle se Sakura zhrozila, nebyla rozhodně v kondici a tohle byla ta poslední věc co by chtěl dělat, ale co mohla dělat.
Stál tam znovu Minuto.
"Tak jelikož vím že klan Uchiha se pyšní svými bojovými dovednosti a taky jsem si říka,l kdy se mi zase poštěstí si je prohlédnout. A protože abych ti dal najevo že tě nepodceňuji a respektuji tvůj původ budeš bojovat s mým nejlepším bojovníkem.." zasmál se nenávistně Minato.
Sakura se zhrozila ještě víc, ale než se stačila vzpamatovat stál proti ní muž asi ve věku jako Itachi a měl dlouhé hnědé vlasy stažené dole gumičkou a nenávistně jí propaloval modrýma očima. Pak už jenom vystartoval proti Sakuře.
Ta se stihla stěží bránit sadě kopů ,které na ní letěli.
Pak to ale nestihla a schytala kopanec do břicha a odlétla pět metrů od protivníka. Přistála na tvrdé zemi než se stačila zvednout tak jí muž kopnul do boku a z dáli slyšela jenom posměšný hlas "No myslel jsem si že to bude lepší"
To jí probralo zvedla se a běžela proti protivníkovy s pěstí, ale výsledek byl takový že se tomu hladce vyhnul podkopnul jí nohy a ona znovu ležela na zemi pak jenom cítila jeho pěst jak jí udeřila do břicha.. a ona pocítila kovovou chuť v puse a z koutku jí vytek pramínek krve. To bylo poslední co si pamatovala pak omdlela.
Muž nad ní se už znovu napřahoval, ale když viděl že omdlela svůj útok zastavil, ale bylo to spíše kvůli Minářovi, který když zjístil že omdlela tak řekl jenom "Stop"
"Odneste ji do pokoje a až se probudí tak mi to oznamte" s tímto odcházel pryč
"Volal otec a už posílá nějaké muže on sám nemůže přijet i kdyby by chtěl říkal že to nechává na nás a že pevně věří že nebudou žádné velké ztráty a hlavně
že Sakuru přivezeme živou" promluvil starší Uchiha na bratra
"Kdy dorazí a kolik jich je?" odpovídá mladší
"Za pět hodin budou připraveni na útok a je jich něco kolem 150" mírně se pousmál Itachi
"Aha "
Uchiha Dragons byla nejen nejvlivnější a velmi bohatá organizace ale zároveň byla velice početná. Toto byl jenom malý oddíl.
Sakura se pomalu probrala a už zase ležela v tom pokoji na zemi bylo jasné že ji tam jen tak hodily. Bolelo jí všechno jak se pohnula tak začala zvracet a bolela jí hlava tak se vyškrábala na postel a pomalu znovu usnula.
"Minato-sama už se probrala, ale teď znovu spí, ale jestli chcete můžeme jí probudit"hlásil muž
"Ne to je dobrý zatím jí nechte ale v osm se půjdu podívat k ní tak jí probuďte."
"Ano"
Čas běžel jako voda a už bylo 19:45 ke spící Sakuře přišel chlap a začal s ní hrbě třást a křičet ať se prober, když otevřela oči tak jí nechal být a odcházel. Sakura byla znovu celá rozbolavěná pomalu se jí po těle začaly vyjasňovat modřiny z ranního boje. Pak někdo otevřel dveře ani se
nenamáhala otáčet
na něj myslela že jí zase někam potáhnou tak se nevzpírala nic prostě zůstala sedět na posteli.
Dotyčný si přitáhl k posteli židli a posadil se. Teprve teď se otočila ,na židli seděl Minato.
"Nemusel jste se obtěžovat sem chodit ja o vaši přítomnost nestojím" vmetla mu hned do tváře
"Takhle se mnou nemluv" odpověděl
Tyhle slova v Sakuře vyvolaly nostalgii tohle jí totiž říkali bratři vždy, když jim odmlouvala při vzpomínce na ně se jí zalesklo v očích, ale slzy nakonec úspěšně zahnala nechtěla poníženě plakat před ním.
"Tak co tu chcete podívat se na to jak jsem zmlácená nebo co?" nedala si říct
"Víš ty jsi něco jako výjimečný rukojmí, normálně sem nechodím, ale u tebe byl přece jen problém kdyby se ti stalo něco vážnějšího."
"hm" odfrkal
"Už si tady skoro dva dny večer se zkontaktuji s Uchiha Dragons a oznámím jim podmínky. No ale nevím
jak dlouho se to protáhne a né že by mi na tobě záleželo, ale teď se musíš najíst. " a s těmito slovy jí podal tác s jídlem. No podal spíš jí to položil na nohy a odešel
Sakura nemohla nic zapírat měla hlad a tak to snědla a pak si šla zase lehnout, protože podle tmy v okně odvodila že je večer.
Když se probudila byla stále tma a jí bylo strašně nepříjemné jak byl špinavá upocená a od krve. Její velké přání bylo jí
do sprchy.
Pak jenom několik hodin seděla na posteli a přemýšlela bylo už zase ráno a do pokoje vešel mladík se kterým včera
bojovala.
"Pojď se mnou" by to jediné co řekl.
Sakura se tedy zvedla, ale jak došlápla na nohy neudržely jí a ona spadla na zem. Mladík na ní pohlédl "Nemysli si že tě ponesu jedině bych tě tak mohl tam dotáhnout za vlasy… "
Sakura se jenom silou vůle postavila na nohy a poslušně následovala toho kluka.
Před několika hodinami
"Ano?"
"Tak co za ni chcete, vyhráls Uzumaki uděláme co chceš…."
"Hm tak přijďte přesně v pět ráno do čínské čtvrti….víte kde tak vás tam očekávám…"
"To je vše?" tázal se Itachi
"Ne vezměte sebou asi tak dva miliony dolarů to by mohlo stačit hhahaha"
"Ujednáno" a položil
"Kam mě to vedeš?" ptá se Sakura kluka před sebou
"Zachvíli uvidíš" "Minato-sama přivedl jsem ji jak jste chtěl…"
"Ah tak tady tě mám no volal jsem tvým bratrům no nějak se jim nechtělo za tebe platit, ale teď už pojď musíme se s nimi setkat za půl hodiny tam musíme být:…"
"Si myslíte že s váma někam půjdu?" vyjela na něj
"Já si to nemyslím já to vím a teď sebou hni nebo tě do toho auta osobně dokopu" zařval na ni Minato a strkal jí před sebou.
Nakonec se podřídila a sedla si do auta.
Po půl hodině opravdu přijeli na místo . Byl to takový veliký plac na jedné straně stáli Uchihové a na druhé už zase Uzumaki..
Vypadalo to jako válka uprostřed stál Itachi se Sasukem
a naproti nim se postavil Minato se Sakurou. Stáli od sebe asi sto metrů.
Sakura se podívala do tváří bratrů a zhrozila se ani jeden nevypadal na to že by se o ní bály vypadali, jako kdyby je to zdržovalo, nudilo prostě jako kdyby tohle celé bylo pod jejich úroveň.
"Jsem rád že jste přišli.." zašvitořil Minato
"Urychli to Uzumaki.." pokřiknul Itachi ledovým hlasem
"Hm když si byl malý byl jsi milejší…"
"Přejdeme k věci celkem mě to tu nudí a nemysli si že máš přesilu Uzumaki máme tu víc lidí to se můžeš vsadit…"
"Ale já mám tohle" a ukázal na Sakuru
"A co já stím?" dopálil ho Itachi, ale tohle byla také poslední kapka pro Sak začínala propadat znovu beznaději…
"Takže ti nebude vadit, když sejí zbavím" pousmál se Minato a dal Sakuře k hlavě pistoli. Jí to teď bylo už jedno byla přesvědčená že vše co si myslela že k ní cítí byla přetvářka. Bylo jí jedno na jaké straně mafie je….
"Ty nechceš ty peníze?" hrál Itachi překvapného " protože za mrtvolu ti neplatím..."
"No jo musím uznat že Fugaku vás učil dobře"
prohlásil " Tak
budeme počítat na tři vyrazíme k sobě
a z ruky do ruky…."
Itachi se ušklíbnu "Raz..Dva…Tři.." a vyšli. Těsně před koncem ale Minato zastavil…
"Co zase Uzumaki to ani nepochopíš že nemá smysl nic zkoušet."
"To si vážně myslíš že vám jí dám jen tak?"
Nikdo nic neřekl bylo napjaté ticho. A pak jenom Itachi až skoro nadlidskou rychlostí skočil k Minatovi vzal mu zbraň a namířil mu na hlavu.
"Mohl si mít peníze a ty nic tak tvůj problém a teď jí pusť jinak budeš mít díru v hlavě" a na důkaz že to myslí Itachi vážně natáhnul kohoutek….
"Dobře ,dobře jak chceš" promluvil blonďák a hodil Sakuru Itachimu do náručí a ten jí hnedka předal Saskému, aby se jí případně nic nestalo.
"A teď odstup a nech nás v klidu odejít nerad bych tu někoho zranil…." Zašklebil se Itachi.
"Nechte je odejít" zakřičel Minato"
Pak se Uchihové pomalu vzdalovali a Itachi taky jenom mířil na Minata dokud nenastoupil do pancéřového auta.
Sakura seděla mezi bratry a nic neříkala. Pak dojeli do hotelu.
Mlčky odešla do koupelny a tam se konečně osprchovala a převlékla si věci.
Jak vyšla Itachi na ni promluvil…. " Za tři hodiny odlétáme tak se připrav můžeš se rozloučit s Ino a Hinatou ale jen za naší přítomnosti a rychle….
Jenom kývla a šla vytáčet číslo….
Chvíli se nic nedělo a potom
se ozvalo ospalé "Halo?"
"Ino to jsem já promiň že ti volám tak brzo, ale mohla bych se přijít rozloučit za pár hodin odjíždím…."
"Hm jak chceš mě je to celkem jedno a kdyby něco Hinata spí u mě.. "a pak položila

Byla zklamaná jak se k ní chová teď už si byla jistá že bývalá nejlepší kamarádka…
"Nemáš hlad nebo tak" ptal se zase Itachi
"Nemusíš se semnou vůbec obtěžovat, chápu že jsem vaše největší zklamání,ale s tím už nic neudělám…" zakřičela na něj
"To si vážně myslíš?"
"A co si mám myslet "?
"No jak na tebe koukám tak asi nic" poznamenal dál si jí nevšímal
Sakura se tedy sebrala a odešla dolů do hotelu do rychlého občerstvení dala si velkou kolu a nešťastně si položila hlavu na stůl a koukala na kolem jdoucí.
Najednou na ti začal křičet nějaké holka..
"Co čumíš?"
"No na tebe rozhodně ne" odpověděla Sakura nato ta holka se naštvala a chrstla na ni led který měla v kelímku .
Saky se na ni jenom podívala bylo jí to jedno…ale ta holka zase začala…
Lissa-chan
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog♥♥♥?

ano
ne

Komentáře

1 bety ,Betušik-san bety ,Betušik-san | Web | 19. března 2011 v 14:40 | Reagovat

Super XDD  mno kto to dievca asi bude XDDDDDDDD POKRACKOOOO ^^

2 marketa251996 marketa251996 | Web | 19. března 2011 v 16:29 | Reagovat

Takovýmu malýmu fakanovi bych jednu vrazila XD

3 Deidara miu Deidara miu | Web | 19. března 2011 v 18:22 | Reagovat

skvělý díl :)) děkuji za hlásek :) a jak se máš ? :))

4 sisa357 sisa357 | 21. března 2011 v 13:50 | Reagovat

super diel a prosim pokracko ok?

5 susu-san SB susu-san SB | 23. března 2011 v 18:42 | Reagovat

super pokráčko tahle povídka je super

6 Naruta-chan Naruta-chan | E-mail | Web | 6. dubna 2011 v 15:57 | Reagovat

kawai...pridáš ešte pokračko? moc prosím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama