Povídky-ZDE

  Chceš spřetelit???-ZDE

Chcete zveřejnit své povídky na mém blogu?-ZDE

Reklamy- ZDE

Ti, kteří mi změnili život 7

8. března 2011 v 16:17 | Saskiee |  Ti, kteří mi změnili život
Tákže hezké čtení…
"Háááha" Itachi se hlasitě rozesmál "Já už pěšky na ulici nemůžu byl by problém kdyby mě někdo poznal a taky přece nebudu jezdit metrem."

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
V autě..
Bylo to to stejné černé auto které ji přivezlo před pár dny.
Seděla vedle Itachiho co nejdál a koukala z okínka.
Po chvíli zastavili u velikého obchodního domu.
"Myslel jsem že bys sis ráda koupila něco na tvoje zítřejší uvedení do společnosti"
"Co do jaký společnost"
"No teď vlastně nikdo neví že rod Uchiha má nového člena a tak se zítra pořáda taková malá sešlost je to hodně noblesní takže bysme měli koupit nějakou robu nebo tak něco."pousmál se Itachi.
Saky z toho byla trochu vedle ale nic nenamítala tak vystoupily a šli ke vchodu toho ohromného obchoďáku. Až teď si všimla že Itachi nemá sebou nic jako třeba peněženku nebo tak. Ale neřešila to.

Když vešly bylo to něco ohromného byly tam jenom samé drahé obchody né to co znala Saky z Ameriky tohle byla ta nejdražší moda kterou viděla.
"A kolik mám limit abych věděla"
Itachi se opět rozesmál "No limit nemáš žádný všechno platím to co se ti bude líbit to kupujem"
Na to už neměla co říct a tak se pustily do víru nákupů. S Itachim byla fakt zábava Saky před ním už neměla žádné zábrany bylo to jako nakupovat s kamarádkou předváděla se mu v různých šatech a tak .Potom si Itachi prosadil že jí nějaké vybere a ona si je vyzkouší.
Na chviličku odběhl a hned se zase vrátil v ruce z úžasnými šaty.
Byli růžové jako Sakuřiny vlasy
byly bez ramínek na výstřihu
měly růže a byly z velmi drahého hedvábí. Saky je měla po kolena a když vyšla úplně se Itymu zatajil dech věděl že jí budou slušet ale tak moc to nečekal. Saky z nich byla taky nadšená. Ale když se podívala na cenovku málem jí vypadly oči taková cena? Stály fakt hodně bylo by to Saky kapesný tak za 10 let. Ity si všimnul co tak spekuluje a když zjistil že jde o peníze jen nad tím mávnul rukou.
"Jen si je vezmeme tyhle ti sluší nejvíc" oznámil Ity
"Itachi ty jsou moc drahé to nemůžu"
"Ale samozřejmě že můžeš" ujistil jí
Saky už nic nenamítal byla šťastná. Když přišli k pokladně a prodavačka balila šaty do krásné krabice Itachi jenom líně vytáhl z kapsy zlatou kreditu.
Aha tak proto mu nevadilo kolik to stojí přemýšlela v duch Sakura.
Když zaplatily vybraly ještě krásné boty na podpadku taky růžové a bílé hedvábné rukavičky které byly kousek nad lokty.
Pak oba dostaly hlad. Saky chtěla jít do nějakého rychlého občerstvení ale Itachi to hnedka zamítl a tak šly do celkem drahé restaurace.
Když si objednaly tak Saky prolomila ticho " Itachi omluv mě já jdu na toalety" řekla s úsměvem. Itachi jen pokývl hlavou a pozoroval jak odcházela směrem na záchod.
Saky už ale měla plán jak se dostat pryč. Na záchodě přece bude nějaké okýnko tak jím vyleze. Záchody byly velmi pěkné ale Saky najednou zjistila že opravdu potřebuje zašla tedy do kabinky a vykonala potřebu poté si umyla ruce i obličej a šla zkusit otevřít okénko. Ale zapomněla na jeden detail a to čas protože už byla celkem dlouho pryč a ještě ani neotevřela oko.
Itachimu to bylo divný a tak se šel podívat na dámské záchody když tam přišel viděl Sakuru jak se snaží otevřít okno. Přišel k ní tiše a ze zadu jí chytil jednou rukou za pas a druhou jí dal přes pusu.
Saky se strašně lekla.Když se Itachi naklonil k ní a zašeptal " A já ti věřil že už nikam nebudeš utíkat. Mysli na to že teď jsi ztratila moji důvěru a já tě budu muset hlídat abys zase někam nezdrhla. Okna jsou pro tebe nebezpečný."
Pak chytil Sakuru
za loket a táhl jí ven a poté úplně pryč z obchodu kde čekalo auto .
Itachi strčil Saky do auta a sám si sedl vedle
ní.
Saky si uvědomila že ho musela hodně zklamat.
"Tohle mě teda zklamalo myslel jsem že už jsi si zvykla ale ty nic jen tak se snažíš utéct? To vážně stojíš o to abych musel s tebou spát v pokoji a zamykat tě pokaždé když někam jdu? Varuju tě nezahrávej si umím být milý ale taky hodně zlý a rozhodně jsem neměl záměr převyšovat se nad tebou silou ale jak je vidět tak se asi budu muset snížit k mlácení a věř že jestli k tomu dojde nepomůže ti ani to že jsi holka ani že jsi slabší nic!! "
Sakuře se spustily slzy nemusel na ni řvát.
"A neřvi to ti nepomůže"
"Hm tak když jsi takový machr co mlátí holky tak proč jsi mi už dávno nevrazil když jsem se pokusila utéct poprvé. To si tak slabej nebo co? Já ti to řeknu ty stejně nemáš sílu abys uhodil holku" měla z něj sice strach ale doufala že tohle ho schladí a uvědomí si to nevěřila tomu co říkal. Ale spletla se.
"Plácc!!" Za tohle Sakuře přiletěla taková facka že vazala druhou o sedačku jak se narovnala tak jí přiletěla z druhé strany. Úplně se složila na sedačku a plakala čím dál víc.
"Tak co ještě ti připadá že nejsem schopný uhodit holku? Pravda dělám to nerad radši bych holku hladil a mazlil se sní ale když je to nutné. Je vidět že pořád zapomínáš kdo jsem nejsem jenom tvůj bratr a ale ty jsi zapletena s mafií. Nezapomínej na to."
Sakura už jenom plakala na nic jiného se nezmohla to už ale byla zpět a Itachi ji hrubě vzal za
loket a táhl jí z auta do domu. Tam šli do jejího pokoje kde do ní
strčil a ona spadla na zem , do pokoje vešel jeden bodyguard, Itachi na něj štěkl něco japonsky a pak odešel a zamknul za sebou. Bodyguard jen stál u dveří a hleděl na Sakuru.
Itachi zatím běžel do svého pokoje a dal říct služebnictvu ať přistaví do jeho pokoje ještě jedu postel.
Za deset minut se vrátil k Sakuře do pokoje odemkl a odtáhl jí do svého pokoje. Hodil Saky na přistavenou postel a znovu zamknul za sebou dveře. Saky si myslela že jí chce znásilnit nebo co ale Itachi se na ni už ani nepodíval.
"Proč je tu ta postel?"
"Hádej ty hloupá" vyštěkl na ní "teď na ní budeš spát nebudu riskovat zase nějaké tvoje útěky."
"Já už neuteču slibuju jen prosím můžu spát ve svém pokoji?"
"Nato jsi musela myslet dřív teď už jsi nemůžeš vybírat tak mlč"
Ještě asi hodinu tak Saky seděla na posteli a koukala do prázdna pak po ní ale hodil někdo její pyžamo.
"No nekoukej tak blbě a jdi se sprchovat za chvíli půjdeš spát"
Sakura se tedy zvedla a šla směrem do koupelny už za sebou zavírala dveře ale..
"Tak na to zapomeň nemůžu mít jistotu že si nic neuděláš nech ty dveře otevřený"
"Né to né prosím…."
"Mlč a běž se sprchovat a jsetli budeš mít další námitky tak půjdu s tebou i do koupelny."
Na to už radši nic neříkala a odešla se sprchovat nejistě ze sebe sundala věci
A ponořila se do horké sprchy když skončila usušila se a oblékla do pyžama. Pak vylezla s koupelny a sedla si na postel koukala :Itachi se zrovna hrabal polonahý ve skříní po chvíli vytáhl tričko a oblékl si ho pohlédl na ni a řekl ať jde radši spát a zabouchl za sebou dveře a pak jen Saky slyšela klíče v zámku.
Šla si tedy lehnout nevěděla kam šel ani kdy se vrátí takže jí ani nic jiného nezbývalo ale stejně nemohla usnout a tak jen tak ležela.
Lissa-chan
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog♥♥♥?

ano
ne

Komentáře

1 sisa357 sisa357 | 9. března 2011 v 14:28 | Reagovat

tiezz super a chudak sakura ale v podstate si za to moze sama

2 marketa251996 marketa251996 | Web | 11. března 2011 v 7:11 | Reagovat

Zabít Itachiho tupou sekerou do hlavy XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama