Povídky-ZDE

  Chceš spřetelit???-ZDE

Chcete zveřejnit své povídky na mém blogu?-ZDE

Reklamy- ZDE

You´ll never see me again 4

26. března 2011 v 16:14 | Saskiee |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 4

Říkala jsem, že to asi nestihnu jsem dát další díleček....ale kvůli vám jsem se překonala a jeden napsala :-) snad se vám bude líbit....KIRSTEN
"Proč si mě nevzala sebou?" zazněl hlas a já jsem zase proklela.
"Do háje! To mám teda štěstí." Zašeptala jsem.
Postavila jsem se zpátky na své unavené nohy a rozsvítila sem světlo. "Sasuke co tu děláš? A jak ses dostal dovnitř?"

"Nechala si otevřené okno, takže nebyl problém tu vlést a čekat na tebe."
"Tssss…..běž pryč nemám na tebe náladu."
"Až mi řekneš proč si mě nevzala sebou!?"
"Protože jsem prostě nechtěla! Mám tě po krk, když musím být s tebou tady v Konoze každý den. Chtěla jsem si prostě od tebe jen odpočinout!"
"Ale co kdyby se ti něco stalo? Víš, že nejsi moc silná!!"
"Děláš jak kdyby ti na mě záleželo."
"Záleží, vždyť jsme tým!"
"Najednou. Když jsme byli genini tak ti to bylo jedno, ale zrovna teď ti na mě záleží! Nevymýšlej si Sasuke. Znám tě jak vlastní boty! Tobě nikdy na nikom nezáleželo. Možná trochu na Narutovi před několik lety, ale jinak na nikom. Takže zavři zobák a odejdi."
"Vůbec mě neznáš Sakuro. Ale to je jedno. Příště už se naší společné misi nevyhneš."
"To je mi jasné." Odpověděla jsem mu a on zmizel. Položila jsem si svitek na noční stolek a sedla si na postel. Chvíli jsem ho jen tak pozorovala, ale pak mi pohled sklouzl na naši fotku, kde je Kakashi, naruto, Sasuke a já. Musela jsem se pousmát, když jsem si vzpomněla na ten den, kdy jsme tu fotku fotili. Byla to taková komedie. Chvíli jsem ještě jen tak vzpomínala, ale pak jsem zavřela ten šuplík se vzpomínkami a lehla si na postel a usnula.
Na druhý den, hned jak jsem se vzbudila, vzala jsem ten svitek do ruky a rozbalila ho. Začala jsem si v něm číst. Zhrozila jsem se. Naučit se tuhle techniku je tak složité. Jestli se ji budu chtít naučit a to jako chci, tak budu mít co dělat. Tohle vypadá tak na půl až rok učení a tolik času ten kluk nemá. Musím sebou hodit. Tahle technika měla tak padesát kroků k tomu, abych ji dobře zvládla. Ale to mě nezajímalo. Svitek jsem zabalila, položila ho, oblékla jsem se a vydala se do knihovny.
V knihovně jsem byla dvě hodiny, než sem si našla všechny knihy co jsem k učení potřebovala. Bylo jich opravdu hodně. Nepočítala jsem je, přesně sem věděla kolik jich je. Padesát. Ke každému kroku jedna kniha. Abych zvládla jednotlivé kroky, musím přečíst každou tuhle knihu. Postavila jsem z těch knížek pět komínku po deseti knížkách a vydala jsem se domů s prvním komínkem. Cesta byla zdlouhavá, knihovna není zrovna nejblíže mého domu. Ale já to moc neřešila. Už jsem byla u dveří, chtěla jsem je otevřít, ale nevěděla sem jak. Rozhodla jsem se tedy položit knihy na zem, ale když jsem se zohýbala, najednou se otevřely samy. Rozhlédla jsem se tedy, i když přes ty knihy to moc nešlo, ale přeci sem jen něco viděla. Byly to černé havraní vlasy.
"Co tu děláš? Sasuke."
"Přišel jsem se domluvit na trénink, ale vidím, že stěhuješ nějaké knihy."
"Ano to stěhuju. Půjčila jsem si je z knihovny."
"A proč tolik? To je jako všechny přečteš?"
"Tohle není všechno. Ještě jich mám v knihovně čtyřicet."
"Cože? A proč tolik?"
"Chci si je prostě přečíst a něco se z nich naučit. Dělá ti to problém?"
"Ne nedělá. Jen si stejně myslím, že je všechny nepřečteš." Řekl mi tak sebejistě.
"Omyl. Já je přečtu. O tom není pochyb. Ale nejdříve si je budu muset donést do mého bytu." "Tak já ti s tím pomůžu aspoň se můžeme domluvit na trénink."
"Fajn jak chceš." Odpověděla sem mu a položila si knihy do obýváku. Pak jsem se vydala zpět do knihovny. Teď ale né sama, nýbrž se Sasukem.
"Tak co ten trénink? Kdy se půjdeme protáhnout?" ptal se nedočkavě Sasuke.
"Nevím. Až to odnosíme, tak by jsme mohli jít."
"Fajn." Řekl a mezi námi zavládlo ticho. Po pár minutách jsme dorazili do knihovny. Vzali jsme další dvě hromádky a vyrazili zpátky.
"Sakuro co si měla včera za misi?" úplně jsem ztuhla. Kdybych mu řekla, že jsem šla pro svitek, který měl být hlídaný těmi mnichy, kteří ovládají taijutsu úplně nejlépe, i když teď jsem tam neviděla ani jednoho, by mu bylo určitě podezřelé.
"No měla jsem jen prozkoumat les kolem Konohy, proto jsem ti o tom neřekla. Nebylo to nic těžkého a jak jsem řekla, chtěla jsem si od tebe odpočinout." Sasuke se na mě podíval celkem divným pohledem, asi mu to nehrálo, ale nechala jsem to tak. Za chvíli jsme dorazili ke mně domů. Položili jsme knihy na zem. Otočila jsem se čelem ke dveřím, ale sasuke tam nebyl. Bylo mi to divné, ale neřešila jsem to. Udělala jsem krok ke dveřím, ale najednou jsem uslyšela "PUF" otočila jsem se zpátky a tam stál Sasuke se zbylýma knížkami z knihovny.
"Ty si to vzal tedy hopem."
"Už mě to nebavilo pořád chodit sem a tam. A takhle můžeme jít alespoň dříve trénovat." Pokroutila sem hlavou a vydala se s ním na cvičiště. Sotva jsme tam došli, hned na mě zaútočil. Vyhýbala jsem se mu a odrážela jeho útoky. Samozřejmě né tak jak jsem to uměla nejlépe. Pořád jsem na něj hrála tu svou hru. Po zdrcujících dvou a půl hodinách jsme skončili. Sasuke byl v pohodě, jako kdyby vůbec nic nedělal a já jsem dělala, že jsem udýchaná a že se sotva držím na nohou. Sedla jsem si na zem a oddychovala.
"Sakuro s tebou bude ještě hodné práce. Jsi slabá. Místo zachraňování životů by si měla spíše trénovat."
"Jak jsem řekla Sasuke. Já mám jiný žebříček hodnot než ty!"
"Ale silná být musíš. Jinak tě každý rychle zabije! A zraněné už nebudeš moci léčit. Měla by si o tom popřemýšlet!" odpověděl a zmizel! Chvíli jsem jen tak seděla a pozorovala oblohu. Bylo něco kolem druhé odpolední. Zvedla jsem se a šla domů, přečíst si první knížku k prvnímu kroku té techniky. Hned jak jsem ji otevřela a přečetla první stránku, jsem se do ní tak zažrala, že jsem ji přečetla na první nádech. Až do devíti večer jsem se od ní neodtrhla. V devět jsem ji zavřela s pocitem, že ji mám přečtenou. Teď můžu zvládnout první krok. Ale nejdříve bych měla jít trénovat. Vzala jsem si kunaie a shurikejny a vydala se do lesa na mé místečko, kde trénuju.
Když jsem tam přišla, tak jsem se rozehřála tím, že jsem házela shurikejny a kunaie do terčů, které jsem si přinesla. Všechno co jsem hodila bylo uprostřed. Pousmála jsem se a začala trénovat pěsti a kopy. Ozývaly se celkem velké rány, ale nebála jsem se, že by to někdo v Konoze mohl slyšet. Byla jsem hodně daleko.
Pohled Sasukeho
Sedím doma na posteli a dívám se na noční oblohu a při tom přemýšlím nad Sakurou. Dělá mi starosti ta její síla. Je tak slabá, že to snad není ani možné. Vždyť ji trénovala Tsunade!! To si z toho nic neodnesla? Jsem z toho zmatený. No nic asi se půjdu projít. Vyskočil jsem oknem a vydal se do lesa. Ani jsem nevěděl, kam jdu. Nechal jsem své nohy, aby mě někam donesli. Po dlouhé chvíli jsem se zastavil. Slyšel jsem nějaký divný hluk. Vyskočil jsem na větev stromu a skákal jsem k místu, kde jsem ty divné zvuky slyšel. Za nedlouho už jsem viděl co je příčinou. Musím přiznat, že to co jsem viděl, mi vyrazilo dech. Sakura porážela stromy. Přelamovala je, jakoby to byly jen nějaké sirky, které nevydrží žádný nápor. Byl jsem z toho opravdu v šoku. Pozoroval jsem její pohyby, teď už vím, že to jak se vyhnula těm kunaiům co jsem na ni hodil, byla její pravá síla. Ale proč touhle silou proti mně nebojuje? Proč ji přede mnou schovává? Musel jsem znát odpověď, ale zeptat se ji na to nemůžu. Věděla by, že jsem její opravdovou sílu viděl. Pěknou chvíli jsem ji pozoroval. Musel jsem si ale zamaskovat čakru, jinak by mě určitě odhalila. Ale překvapila mě. Nečekal jsem, že by někdy mohla být takhle silná. Když jsem tam seděl už dvě hodiny a ona pořád trénovala, rozhodl jsem se, že půjdu domů. udělal jsem pár pečetí a zmizel.
Vybila jsem si veškerou zlost, kterou jsem během dne nasbírala. Moje čakra byla téměř na nule. Sedla jsem si pod strom a odpočívala. Po chvilce jsem ale uslyšela nějaké šramocení. Neměla jsem žádný kunai ani shurikejn. Všechny byly rozházeny kolem mě. Neměla jsem se jak bránit. Mohla jsem jen čekat, co se z toho vyklube. Neříkám, že jsem se nebála, ale svůj strach jsem zamaskovala.
"Kdo je tam? Vylez srabe!!"
"Aaaaaaaa……au au au…..to píchá……au au au…..to bolí……!!!" řval někdo v křoví.
"Konečně venku…..proč zrovna já jsem musel přes to ostružiní nebo co to bylo!!! Sesnse já vás zaškrtím!!!!" řekl a když mě uviděl, jak se na něj blbě dívám tak se usmál. Teda aspoň jsem si to myslela. Neviděla jsem mu do tváře. Chvíli jsem se na sebe jen tak dívali, ale pak…
"Sakura-san…..konečně jsem vás našel. Hledal jsem vás tak moc moc moc dlouho." Řekla šťastně osoba a vylezla ze stínu do světla měsíce. Konečně jsem viděla kdo to byl. Oči jsem vytřeštila a nebyla jsem schopna slova……
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog♥♥♥?

ano
ne

Komentáře

1 marketa251996 marketa251996 | Web | 26. března 2011 v 18:02 | Reagovat

Kdopak to asi je ? :D

2 sisa357 sisa357 | 26. března 2011 v 23:12 | Reagovat

super naozaj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama