Povídky-ZDE

  Chceš spřetelit???-ZDE

Chcete zveřejnit své povídky na mém blogu?-ZDE

Reklamy- ZDE

Ti, kteří mi změnili život 24 - KONEC !!

20. dubna 2011 v 17:02 | Saskiee |  Ti, kteří mi změnili život
Ani jsem si to neuvědomila, ale tohle je už úplně poslední díl.:( No pokud bude zájem a taky až mi ustoupí tolik věci do školy, mohla bych napsat volně pokračování něco jako druhou serii, nebo jiné konce k tomuhle. Je to jen na vás. Pokud bych to měla psát, tak aspoň aby to někdo četl jinak je to na nic :) Jinak doufám že se vám to aspoň líbilo tohle byla vlastně moje první povídka ^.^ Hezké čtení.
Ti,kteří mi změnili život 24 Final

"Naruto? Ty jsi tu taky?" ptala se udiveně Sakura
"Možná máme společné lidi na kterých nám záleží a možná jsme taky byli párkrát dohromady v klubu, ale realita je taková že my jsem nepřátelé na život a na smrt. "
Sakura koukala jak kdyby se právě probudila z noční můry, kluk kterého považovala za docela dobrého kamaráda hodně si s ním rozuměla, když byly s holkama na diskotéce tak to vše byla jen přetvářka.
"Pořád si neodpověděl Minato co tu chce?" vložil se do toho znovu Fugaku
"Pomstu myslíš že se nechám jen tak ztrapnit tvými syny?"
Pak začala přestřelka Itachi rychle naskočil do svého velice výkonného auta a dotáhl tam i Fugaka, kterého střelily do boku nejezdil sice jako Sasuke, ale řídit taky uměl dobře a Sasuke rychle vzal Sakuru do svého auta a stejně tak rychle odjeli. Itachi jel v předu a snažil se dostat do první nemocnice. Sasuke jel chvíli za ním a momentálně se snažil uhýbat Narutovy, který se ho snažil vytlačit ze silnice.
"Jsem velice hrdý na to jaké mám syny a i dceru myslím že v životě jsem dosáhl toho čeho jsem chtěl. Tímto okamžikem si hlava Uchiha Dragons, postarej se o to aby se Sasuke a Sakura vrátili v pořádku. " zachrchlal Fugaku
"Tati, né nemůžeš nás tu jen tak nechat" křičel Itachi.
"Ale stejně každý jednou umře. Čekal jsem něco takového proto jsem v závěti přepsal všechno na tebe a Sasukého a Sakura bude spadat pod váš dohled. Závěť najdeš u mě v pracovně v trezoru. Proto jsem předal její opatrovnická práva na tebe."
"Šetři se tati nesmíš se vysilovat ještě si to s tím bastardem vyřídíš po Uchihovsku.." brečel skoro Itachi
"Nebreč teď jsi mafián jak by to vypadalo" zasmál se Fugaku
"Sakuke bacha svodidla" křičela Sakura
"Udělej mi jednu laskavost, mlč prosím" řekl nevrlým hlasem Sasuke a svodidlům se bez problému vyhnul.
Všechny tři auta vjeli do hor, cesta tam byla úzká a taky už byla tma. Naruto do Sasukeho pořád najížděl tak, že Sasuke mě už skoro celý zadek auta rozmlácený.
Pak se mu podařilo Naruta v zatáčce vytlačit ze silnice a jeho auto se kutálelo po svahu dolů, kde narazilo na kámen a skončilo na střeše a dál už nic neviděl, protože jel dál.
"Naruto" křikla Sakura
"Proč jsi ho schodil z toho svahu?" začala hysterický křičet na Sasukeho
"Protože jinak by jsem takhle skončily my" řekl s úplným klidem
Itatchi už viděl nemocnici a hned k ní zabočil.
"Tati nemocnice podívej už tam budeme, vydrž prosím kvůli mně"
"Itachi cítím že tohle byla moje poslední akce Ďábel už si mě k sobě volá."
"To není možné ty půjdeš do nebe"
"Nebuď hloupý ani nevíš kolik nevinných životů mám na svědomí, jen si vzpomeň na tvou matku. Bylo to s ní podobné jako se Sakurou, tak dávej pozor ať neskončíš jako já."
Itachi už ho vytahoval před nemocnicí..
"Rychle pomožte mi někdo mám tu těžce zraněného muže" volal zoufale Itachi a hned se o kolo nich točily sestřičky a doktoři. Vzali ho hned na sál. Chvíli na to dorazil Sasuke s naprosto vystresovanou Sakurou.
"Itachi co otec?" ptal se Sasuke
"Je na sále"řek Itachi a v očích se mu zrcadlily slzy a oblečení měl umazané otcovou krví
Saskému se taky začali kutálet slzy z očí." Ne to není možné jak je na tom?"křičel
Itachi jen kývnul hlavou na znak nesouhlasu ,že by to otec přežil. Sakura jen zírala nikdy je neviděla projevovat tak moc svoje emoce, tohle bylo jako když se ona dozvěděla o smrti své matky. Tady jejich matky.
Pak vyšel doktor ze sálu a na tváři měl vážný výraz. Itachi k němu hned přiběhl.
"Co se stalo přežil to?" křičel
"Jste z rodiny?"
"Ano, jsem jeho syn" vyhrknul
"Musím vám s lítostí oznámit že váš otec podlehl svým zraněním, kulka zasáhla játra a ledviny a měl velmi vážná vnitřní krvácení a to ještě hodně krve ztratil, je mi líto nedalo se s tím nic dělat" pochmurně dokončil svůj monolog, doktor vypadal že už ho někdo z organizace podplatil, protože mu vůbec nebylo divné, že mu tam přivezli postřeleného pacienta.
Itachi se po té zprávě narovnal a nenávistně se podíval do dálky "Já toho Uzumakiho osobně zabiju bastard jeden, tohle dělat teda neměl."
Nakonec se trochu vzchopily a jeli domů.Ale Itachi náhle odbočil a jel jinam než si toho ale Sasuke všimnul tak už bylo pozdě.
"Sakra já ho zabiju" zaúpěl Naruto, když se hrabal z pod vraku svého auta. Měl zlomené žebra ,vykloubené rameno a pár škrábanců. Ale zároveň měl obrovské štěsí že nádrž s benzínem byla v pořádku tudíš auto nevybuchlo.
Itachi dorazil na provizorní stanoviště Uzumakiho a cestou si ještě přivolal posily. Teď stál před jejich sídlem s mnoho ozbrojených mužů a pak vylákal Minata ven. Nic netušící Minato vyšel ven a hned dostal dobře mířenou ránu na srdce od Itachiho. Otočil se za střelcem "Ty svině zabil jsi mi otce" zakřičel Itachi a pak nasedl do auta a jel rychle směr domů. Zbytek jeho mužů postřílelo zbylý Uzumaki ,aby nehrozilo něco podobného co teď udělal Itachi.
Doma byl Sasuke u sebe a byl hodně opilý, protože utápěl smutek v kvalitní whisky. Sakura zatím smutně seděla v Itachiho pokoji, kde teď bydlela když se rozrazily dveře a v nich stál Itachi, měl pořád zakrvácené oblečení a měl zbraň v ruce.Vypadal dost děsivě že se ho Sakura bála, schoulela se ještě víc do rohu postele a čekala co bude dělat. Přešel pokoj odložil zbraň na stůl svlékl si zakrvavenou košili a šel k šuplíku kde vytáhl flašku vodky. Tu si otevřel a zhluboka se napil. Pak se posadil do křesla a koukal nepřítomným výrazem do zdi a ani nezareagoval její přítomnost. Neodvážila se ani hnout, měla takový strach. Po půl hodině, kdy Itachi dopil flašku vstal z křesla a šel směrem k posteli cestou si svlékal kalhoty a k Sakuře dorazil jenom v trenkách. Začala se bránit když jí vzal okolo pasu a lehnul si na ní. Vrtěla se, ale když zjistila že nic nedělá jenom leží a pevně ji svíra tak se přestala kroutit. Kdyby se totiž o něco pokoušel nejspíš už by byla ve spodním prádle. Pak si jí Itachi položil na sebe a až teď viděla že měl oči zarudlé.Společně je přikryl pod peřinu. Už neměla takový strach a tak ho objala. Oba nakonec usnuly, když se ale ráno probudila on tam už nebyl.
Itachi seděl teď už ve své pracovně a četl si závěť
Vše co rodina Uchiha vlastní odkazuji mým dvoum synům Itachimu a Sasukemu . Dále po mé smrti je Itachi novým vůdcem Uchiha Dragons a oficiálně se tak vykoná týden po mé smrti. Také má dcera Sakura dokud nedovrší osmnácti let tak bude její opatrovnická práva mít Itachi. Toto je nová verze závěti nechal jsem jí sepsat pod dohledem našeho rodinného notáře dne 28.8. 2011…..
"Takže on myslel na vše věděl že to nemusí přežít a proto jí před týdnem změnil" zamumlal Itatchi a vydal se směrem jídelna.
Po snídani se stavil za Sasukem vzbudit ho, ale když viděl na zemi poházené flašky od whisky tak ho nechal být a šel zařizovat pohřeb.
Pět hodin odpoledne téhož dne..
Itachi teď už nemilosrdně šel a vzbudil Sasukeho ať se připraví na pohřeb. A pak už jenom pohřbily otce do rodinné hrobky. Ale někdo vtrhnul do tohoto mírumilovného,ale přesto smutkem naplněného okamžiku. Byl to Naruto.
"Zabil jsi mi otce a polovinu jeho lidí" křiknul a v ruce měl zbraň namířenou na Itachiho. Vypadal taky dost opile a tak když ohrožoval "nového" vůdce Uchihů hned se na něj vrhly bodyguardi a pevně ho držely. Itachi k němu pomalu přistoupil
"To Minato si začal to on mi sebral otce první tohle byla odveta. Tímto jsme si kvit. Považujme naše otce za nutné oběti a časem se s tím smíříš Naruto" řek Itachi chladným hlasem . Naruto nakonec souhlasil i on se totiž stal nynějším protějškem Itachiho a tak nad hrobem Fugaka uzavřeli prozatímní mírovou dohodu, že se nechají být. Ale jen pouze z důvodu ,aby zatím nepřibývali další oběti.
O pár dní později se oficiálně konalo jmenování Itachiho jako nového vůdce. Sakura se nakonec nikdy úplně nesmířila se svým postavením. Ale to neznamenalo že by se trápila. Pouze si začala uvědomovat vážnost celé věci,takže se bratrům snažila nepřidělávat starosti. Už proti nim neměla žádný odpor, měla je ráda. S Tenten se znovu vídala a s Inou a Hinatou se od té doby co odešla z NY už neviděla. Uzumaki dodržel slovo a dva největší rivalové momentálně žily jako kdyby ten druhý neexistoval. Itachi by lepší dokonce než Fugaku a Sasuke se stal DK (drift king ) celého Tokia. :)
Konec
Lissa-chan
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog♥♥♥?

ano
ne

Komentáře

1 Naruta-chan Naruta-chan | E-mail | Web | 20. dubna 2011 v 17:35 | Reagovat

úplne úžasné, krásne, kawaiiiiiiiii :D chudák Fugaku...a chudák Minato...škoda, že je koniec, ale to pokračko rozhodne chcem :D

2 marketa251996 marketa251996 | Web | 20. dubna 2011 v 19:23 | Reagovat

Tak to nakonec dopadlo dobře... Teda skoro :D

3 susu-san susu-san | 21. dubna 2011 v 2:00 | Reagovat

už je konec :-( ale bylo to super :-D

4 Hope^^ Hope^^ | Web | 21. dubna 2011 v 15:32 | Reagovat

skvelá poviedka proste :-)

5 sisa357 sisa357 | 21. dubna 2011 v 16:02 | Reagovat

obydve casti boli super a prosim 2.cast

6 sisa357 sisa357 | 21. dubna 2011 v 16:03 | Reagovat

[5]: teda seriu

7 Vanda Vanda | 21. dubna 2011 v 18:35 | Reagovat

moc pěkné :)

8 Krevetka Krevetka | Web | 21. dubna 2011 v 21:59 | Reagovat

kawaiiné :)

9 Betušik-san Betušik-san | Web | 24. dubna 2011 v 14:29 | Reagovat

Superrrr XDDDDD sasuke sa stal kralom driftingu v celom tokiu ;P to sa mi paci ^^ a druhu seriu by som rozhodne brala ^^

10 reina-dan-koharu reina-dan-koharu | E-mail | Web | 7. listopadu 2011 v 13:15 | Reagovat

milujem poviedky nie len citat a le aj pisat...a ta to poviedka sa super vydarila!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama