Povídky-ZDE

  Chceš spřetelit???-ZDE

Chcete zveřejnit své povídky na mém blogu?-ZDE

Reklamy- ZDE

You´ll never see me again 20

23. dubna 2011 v 14:48 | Saskiee |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 20

Omlouvám se, že je tento díl krátký....ale nemám moc času....KIRSTEN
Musela jsem rychle pryč. Nohy mě ale více neudržely a já spadla na zem. Už jsem jen slyšela rychlé kroky, které se přibližovaly. Chtěla jsem se hnout ale nešlo to. Ležela jsem a představovala si svůj konec, svou popravu. Když jsem si představila smrt. Vyděsilo mě to tak moc, že jsem cítila trošku síly. Soustředila jsem se. A povedlo se. Sice na poslední chvíli, ale jo. Přenesla jsem se na hlavy Haagů. Stála jsem na roztřesených nohou a rukou jsem se opírala a o vyvýšenou skálu. Dýchala jsem velmi zhluboka. Nemohla jsem chytit dech a hlava se mi tak neskutečně točila. Bylo mi špatně. Hodně špatně. Cítila jsem, že za chvíli omdlím. Kde je ten Tobi? Kde sakra vězí? Ptala jsem se sama sebe. Teď jsem strašně potřebovala jeho pomoc. Bez něj se odtud nedostanu. Podlomila se mi kolena a spadla jsem. Naneštěstí jsem stihla dát pod sebe ruce, takže jsem neležela. Kapičky potu dopadaly na prašnou zem. Pusu jsem měla co nejvíce otevřenou, abych mohla polapit co nejvíce vzduchu, ale pořád to nešlo. Měla jsem ho nedostatek.

"Věděli jsme, že se budeš chtít dostat z vesnice." Zazněl hlas. Podívala jsem se za sebe a viděla z cela zdravého Naruta, Sasukeho a Tsunade.
"Sakuro….vím, že si to nemusela dělat, ale děku…"
"sklapněte!! Nechci váš vděk!" skočila jsem do toho Tsunade a chtěla se postavit. Ale nešlo to.
"Nesmíš se namáhat. Jsi moc vyčerpaná!" řekla rychle Tsunade a přibližovala se ke mně.
"Nechte mě nepokoji. Už jsem nepatřím, tak si mě laskavě nevšímejte! Jsem jen zrádce." Pošeptala jsem a ze všech sil co jsem ještě nabrala, jsem se postavila. Zamotala se mi hlava a já padala na zem. Dopadla jsem ale do náruče. Podívala jsem se na onu osobu a zhrozila se. Byl to Kabuto. Byla jsem tak oslabená, že jsem nemohla nic dělat. Jen jsem vytřeštila oči. Už jsem neměla ani tu sílu zvednout ruku a jednu mu natáhnout.
"Kabuto? Co tu děláš?" ptal se hned překvapený Naruto.
"Přišel jsem si pro Sakuru. Teď je tak slabá, že se nemůže ani bránit. Proto si ji odnesu za Orochimarem, aby ho vyléčila."
"Takže je to pravda. Orochimaru je opravdu naživu?" ptal se hned Sasuke.
"Samozřejmě. Přece si nemyslíš, že by někdo jako ty dokázal Orochimara zabít." Řekl a vysmál se Sasukemu do obličeje. Ten se zamračil. Najednou mě Kabuto rychle položil na zem a odskočil. Nade mnou proletěl kunai. Pousmála jsem se věděla jsem kdo to je. Mezi nás přiskočil Tobi.
"Sakura-san. Omlouvám se, že jdu pozdě." Řekl a vzal mě do náručí.
"To nevadí, hlavně že jsi tady Tobi. Nikdy jsem tě neviděla raději." Řekla jsem mu. On jen pokýval hlavou.
"Půjdeme." Řekl a já souhlasila. Otočil se k ostatním zády.
"Počkej! Jestli si myslíš, že ti Sakuru jen tak nechám, tak si na omylu!" zařval Kabuto a rozeběhl se proti nám. Tobi vyskočil a utíkal semnou pryč. Po kilometru nás Kabuto dohnal a Tobi mě položil na zem.
"Promiňte, ale vypadá to, že s ním budu muset bojovat." Oznámil mi a odešel. Nešlo mi to do hlavy. Proč chtějí mě, když budou mít svitek? Proč? To není logické. Říkala jsem si pořád dokola. Najednou sem uslyšela obrovskou ránu. Ohlídla jsem se a viděla jak Tobi letí někam hlouběji do lesa. Kabuto neváhal ani sekundu a už běžel ke mně. Vzal mě do náručí.
"Nikam s ní nepůjdeš!" ozval se hlas Sasukeho. On a Naruto nás sledovali a teď mě chtějí zachránit. Proč? Nechápala jsem jejich chování. Najednou se ze křoví vynořil další Kabuto ten zaměstnal Naruta a Sasukeho. Vypadalo to na klon, a také to byl klon. Pravý Kabuto mě držel. Najednou byla tma. Upadla jsem do temnoty. Nevěděla jsem co se stalo s Tobim, ani s Narutem a Sasukem.
Nakonec jsem se probrala. Zřejmě na druhý den, protože v pokoji, kde jsem ležela prosvítaly sluneční paprsky skrz okno. Rozhlédla jsem se po něm. Připadal mi nějaký zvláštní. Nikdy jsem tu nebyla. Pak mi to došlo…..
Někdo zaklepal a vešel. Jak jsem si myslela. Byl to Kabuto.
"Tak nakonec jsem tě přeci jen dostal!" řekl a pousmál se.
"Co chceš?" zeptala jsem se ho na rovinu.
"Chci aby si vyléčila Orochimara. Je na tom bídně po boji se Sasukem."
"Vždyť už jste chtěli ten svitek!"
"To ano a máme ho. Vzal jsem si ho ze tvé kapsy."
"Heh…jak taky jinak že?"
"Nebuď drzá."
"Tak proč jsem tu?"
"Dyť jsem ti říkal, že chci….."
"Abych vyléčila Orochimara. Ale na co? Máš ten svitek ne? Tak se ho nauč."
"To je právě to. Zkoušel jsem to. Ale je to moc složité. Než bych se to naučil, Orochimaru by možná zemřel."
"Aspoň bude o jednu obtíž míň."
"Takhle už nikdy o Orochimaru-sama nemluv!!!" řekl a dal mi pod krk kunai. "Takže mě poslouchej. Buď ho vyléčíš, a nebo tě zabiju. Ale né jen tebe, ale taky tvé blízké."
"Aha a to jako koho smím li se zeptat?"
"Sasuke, Naruto, Hinata a ostatní."
"Ale tihle jsou mi už dávno ukradení."
"Vážně? Já bych neřekl. Možná že si ty pouta k nim zamaskovala a hodně ztenčila, ale nedokázala si je zpřetrhat. Když už si je jednou
vytvoříš, tak je nezpřetrháš. Pořád zůstanou. Sice né tak silné, ale zůstanou. Vím, že kdyby si je viděla umírat, rozbrečela by ses. Chtěla by si je zachránit i za cenu svého života." Řekl mi to tak sebejistě. Nevěřila jsem, ale těmhle slovům. Šlo to totálně kolem mě.
"Ne!" řekla jsem sebejistě. "Nebudu toho hada léčit!"
"Fajn tedy!" řekl a rychle mi něco vpíchl do nohy. Zasyčela jsem bolestí. Pálelo to.
"Co to dopatle je?"
"Právě jsem ti vpíchl jed. který tě do dvou dnů zabije. Pokud ho vyléčíš, dám ti protilátku.
"Jak můžu vědět, že mi ji opravdu dáš?"
"Copak mi nevěříš?"
"Ani ne!"
"Tak to mi je jedno. Buď Orochimara vyléčíš a nebo umřeš společně s ním." Pokroutila jsem hlavou.
"Fajn, ale chci důkaz, že tu protilátku máš!"
"Stačí tohle?" řekl a ukázal mi lahvičku.
"Jak mám vědět, že v tom je protilátka?"
"Nemůžeš!" řekl. Teď si odpočiň. Za tři hodiny jsem tu a odvedu tě za ním." Oznámil mi a odešel. Cítila jsem, že mi není zrovna dvakrát nejlépe. Určitě to bude tím jedem. Do háje! Co mám dělat? Vyléčit se? Tím ztratím ale dost čakry. Zkusím to. Nic za to nedám. Řekla jsem si a začala dělat pečetě. Za chvíli jsem se zkoušela léčit. Šlo to pomalu, ale nakonec jsem jed z těla dostala. Teď už nejsem v ohrožení života. Mám ještě hodinu, než si to tu Kabuto nakráčí. Musím odtud zdrhnout. Postavila jsem se z postele, otevřela dveře a šla temnou chodbou. Nevím proč nezamkl, ale asi si myslel, že díky tomu jedu co mi vpíchl, tu zůstanu. Moc jsem to teď neřešila. Hlavně jsem hledala cestu ven. Po půl hodině jsem ji našla. Rychle jsem se vzdalovala od sídla, běžela jsem až do noci. Pak jsem si sedla pod strom a odpočívala. Když v tom mi to došlo. Svitek. Já ho tam nechala. Do pytle! Musím se vrátit! Postavila jsem se, ale nohy se mi podlomily. Z toho jak jsem se léčila a skoro půl dne bez přestávky utíkala , jsem neměla čakru. Musím si tedy odpočinout a zítra ráno se tam vrátit.
Ráno jak jsem řekla jsem se hned vydala zpátky. Čakru jsem měla jen z půlky obnovenou. Asi jsem pořád vyčerpaná, ale já to neřešila. Musím co nejdříve dostat ten svitek zpět. Dostala jsem se tam celkem rychle. Ale když jsem byla u Orochimarova sídla viděla jsem jeho a Kabuta jak bojují s někým, koho jsem tu vůbec nečekala.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog♥♥♥?

ano
ne

Komentáře

1 Bershka (BeRuŠšš) Bershka (BeRuŠšš) | 23. dubna 2011 v 16:12 | Reagovat

Kdo KDO KDO !!!! s kym bojoval ?????????? Rychle pokráčko je to nádherný !!!!

2 Naruta-chan Naruta-chan | 23. dubna 2011 v 20:33 | Reagovat

suprové...rýchlo pokračko :)

3 marketa251996 marketa251996 | Web | 24. dubna 2011 v 12:41 | Reagovat

Trochu nechápu, proč chce ten svitek zpátky, když to měla být protislužba

4 Betušik-san Betušik-san | Web | 24. dubna 2011 v 14:57 | Reagovat

som sakra zvedava s kym bojoval a tiez , ze preco sa za tym svitkom musela vratit ? Ani mne to nejak nedochadza :/// aby sa ho kabuto ani nahodou nenaucil alebo ako? mno ... tesim sa na dalsi diel;))

5 sisa357 sisa357 | 25. dubna 2011 v 12:09 | Reagovat

skvele a stavim sa ze je to but sasuke a naruto alebo tsunade a shizune

6 Tarei Tarei | Web | 25. dubna 2011 v 19:52 | Reagovat

dobré...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama