Povídky-ZDE

  Chceš spřetelit???-ZDE

Chcete zveřejnit své povídky na mém blogu?-ZDE

Reklamy- ZDE

You´ll never see me again 23

31. května 2011 v 21:11 | Saskiee |  You´ll never see me again

You´ll never see me again 23

Moc moc moc se omlouvám, že je tu dílek až po takové době.....ale nemám vůbec čas.....takže doufám, že se vám bude líbit.....KIRSTEN
"Já věděla, že to nebude jen tak! Jsi nastrčená." Řekla Tsunade a bylo vidět, že zklamání je opravdu velké. Podívala jsem se na ni. Chvíli jsem se ji dívala do očí. Viděla jsem v nich vztek. Pak jsem svůj pohled stočila zpět na Tobiho.
"Tobi pusť mě." Řekla jsem mu. On pokýval hlavou na souhlas.
"Dej mi tu ampulku, kterou hlídáš." Řekla jsem mu milým hlasem.
"Cože? Snad ji nechcete použít!!!" řekl překvapeně a dal mi ji.
"Jaká ampulka? O čem to mluví Tobi?" vyzvídal hned Pein.
"Eeeeee……nooooo……víte…." Nemohl se vymáčknout. A tak jsem promluvila já.

"Je to látka, kterou jsem díky mým léčivým schopnostem dokázala vyrobit. Trvalo mi to docela dlouho. Ale nakonec se to povedlo. Snad jste si nemysleli, že nepříjdu na to, že to léčivé jutsu, které mě Deidara učil je jen na vyléčení. Můžu s ním dělat různé věci. Díky němu mám skvělé možnosti. Když jsem na to přišla, věděla jsem, že se mě budete chtít zbavit. Protože jste věděli, že když se ho naučím celkově používat, budu pro vás nebezpečná. Né jen pro jedince, ale také pro celou organizaci."
"Heh…si chytrá. Nemyslel jsem si, že by si na to mohla přijít, ale budiž. Stalo se."
"Co se to tu děje? Kdo koho chce zabít???" ptal se zmateně Tobi. Musela jsem se pousmát. Mé podezření byla správné.
"Čemu se směješ?" ptal se Itachi.
"Věděla jsem, že Tobimu neřeknete o těch všech plánech co jste proti mně podnikali. Proto jsem se na něj mohla spolehnout. Je to sice debil, ale když šlo o nějakou vážnou věc, jako třeba o tuhle látku, byl vážný a měl docela chytré nápady."
"Takže oni vás chtějí zabít Sakura-san?" ptal se zmateně Tobi.
"Ano." Odpověděla jsem mu.
"To néééé!!!! Zaječel a utíkal pryč. Cestou řval "Já nechci, aby Sakura-san umřela mám ji rád!!!!"
"Kam ten idiot utíká!!!" řekl Kakuzu.
"Nechte ho tak. Stejně nás akorát zdržuje." Oznámil Pein.
"Něco mi tady nehraje!!!" řekl Sasuke.
"Jo máš pravdu je to divné. Nevypadá to, že by Sakura byla nastrčená." Odpověděl mu Naruto a Tsunade teď nevěděla co si myslet. S jedním členem se hádá a s druhým se objímá. Musela mít v hlavě pěkný guláš.
Podlomily se mi kolena a spadla jsem na ně. Začala jsem kašlat. Dala jsem si před pusu ruku a když jsem ji sundala měla jsem na ní krev.
"Sakuro!!!" zaječelo duo Sasuke a Naruto. chtěli se zamnou rozeběhnout, ale zastavila jsem je.
"Nechoďte sem." Zvedla jsem se ze země a utřela si pramínek krve. Strašlivá bolest ovládala mé tělo, ale nemohla jsem jí dat najevo. Byl by to můj konec.
"Sakuro. Tak jako tak zemřeš. Ale můžeš si vybrat. Buď tě zabijeme my za zradu a nebo Konoha."
"Já se jen tak lehko nevzdávám."
"Heh. I když budeš chtít bojovat o svůj život, tak se ti to nepodaří. Ty jehly co sis nechala místo těch dvou zapíchnout do těla měly na sobě jed. není na něj protijed a ničí ti tělo zevnitř. Proto si teď začala kašlat krev. Čím více se budeš namáhat, tím rychleji jed bude působit." Docela mě to dostalo. Ale nedala jsem to najevo. Že bych umírala? Teď? No i kdyby. Neumřu dokut nesplatím svůj dluh, který mám vůči téhle vesnici. Podívala jsem se na tu látku, která byla v ampulce. Byla černá. Zadívala jsem se na ní. Věděla jsem co se stane když ji použiju, ale neměla jsem žádnou jinou možnost. Chtěla jsem si ji píchnout, ale zastavila mě něčí ruka. Podívala jsem se a byla to Tsunade.
"Ne!! Už jen z toho jak ta látka vypadá tuším co se stane, když ji použiješ."
"Je to jedno jestli mě zabijete vy, nebo oni a nebo tahle látka. Jestli si můžu vybrat tak si vybírám tuhle látku. Ta mi dá na chvíli sílu, kterou potřebuju na to, abych vám pomohla."
"Chtěla bych se ti Sakuro omluvit za to, že jsem ti nevěřila."
"To je jedno Tsunade-sama. Teď už jo." Řekla jsem ji a odstrčila ji. Neudržela se na nohou a spadla na zem. Znovu jsem se napřáhla a vpíchla si tu látku do ruky. Tsunade do toho řvala "Nééé!!" ale moc jí to stejně nepomohlo. Když jsem si v píchla celou ampulku, cítila jsem, jak se mi zvyšuje čakra. Bolest jsem najednou necítila. Mé oči se zbarvili do černa. Musela jsem se pousmát. Když se totiž oči zbarvili do té barvy, kterou měla ta látka, měla jsem sto procentní jistotu, že to funguje. Cítila jsem se tak silná. Akatsuki byli překvapení. Konečně jsem jim mohla ukázat kdo je Sakura Senju.
"cítíš to Peine? Tu sílu, kterou Sakura má?" ptala se Konan.
"Ano. Ale určitě to bude působit jen krátkodobě. Musíme se tedy držet dál dokud ta síla nepomine. Nemáme moc velké plus, když je Sakura na jejich straně. I když je slabá."
"Bylo by lepší kdyby tu vůbec nebyla." Řekl Itachi.
"Proto jsem chtěl aby ste ji zabili!!!" zvýšil hlas Pein, ale pak se uklidnil. Musel mít čistou hlavu na to, aby mohl vymyslet nějaký plán. Najednou se ze země vynořily hodně tlusté kořeny a obmotaly všechny členy. Proudila přes ně čakra, takže se z toho nemohli dostat. Stisk byl velký, pár členům to zlomilo i nějaké kosti. Kořeny se začali pohybovat. Napřáhly se a hodily členy do skály. Byla to rána jako z děla. Tímhle se rozpoutal další boj. Všichni se přidali. Bojovali jsme proti Akatsuki. Ale něco mi tu nehrálo. Porozhlídla jsem se a přišla jsem na to. Nikde jsem neviděla Orochimara. Ale když jsem se soustředila cítila jsem jeho čakru. Byla blízko. Hodně blízko. Najednou se něco dlouhého a velkého vynořilo ze země hned u mě a odpálilo mě to. Proletěla jsem vzduchem kolem Sasukeho a pak i Naruta a narazila do stromu, který se pod mým nátlakem zlomil. Stoupla jsem si a podívala sem se co to bylo. Viděla jsem hada a z jeho huby se nořil Orochimaru. Zvedla jsem se a rozeběhla se na něj. Byla to obrovská rychlost. Boj s ním trval neskutečně dlouho. Byl velice dobrý protivník. Látka začala pomalu odeznívat. Začínala jsem znovu cítit bolest, kterou jsem díky té látce zahnala. Byla hodně ostrá a nesnesitelná. Porozhlédla jsem se po okolí. Kohoha už nebyla vesnicí. Byla totálně zdevastovaná. Pak jsem uviděla Tsunade, Sasukeho, Naruta a ostatní co kdysi byli mými přáteli. Všichni do jednoho už neměli čakru. Udělala jsem tedy pár pečetí a u všech ninjů, co ještě žili a bojovali pro Konohu se ze země vynořili kořeny, které držely ampulku s modrou tekutinou.
"Vezměte si to. Zvýší vám to čakru. Nic vám to neudělá." Zařvala jsem na všechny. Nikdo neváhal a vpíchli si tu látku. Zbarvili se jim oči do modra. Cítila jsem jejich čakru. Navýšila se a oni mohli znovu bojovat. Ale já jsem už neměla sílu. Poslední ranou jsem složila Orochimara k zemi. Ležel tam a nehnul se. Vyčerpaně jsem se zhroutila na zem. Ležela jsem a odpočívala. Najednou jsem začala kašlat a musela jsem se přetočit na břicho, abych se neudusila. Když jsem se pak podívala na zem, uviděla jsem loužičku krve. Mé plíce pomalu dosluhovaly. Nabrat kyslík bylo pořád těžší a bolestivější. Po chvíli zbylí Akatsuki odešli. Nemohli si dovolit větší ztrátu něž jakou měli. Hned se ke mně sběhli zbylí ninjové. Musela jsem přiznat, že jich bylo hodně. Jen málo jich zemřelo v téhle bitvě, ale hodně jich bylo zraněno. Vesnice ukrytá v listí už neexistovala. Tak jak plánovali Akatsuki. Zbyli z ní jen trosky. Sasuke si ke mně klekl a opřel si mě o hruď. Některým už látka vyprchala a měli své oči, ale někdo měl ještě modrou barvu. Musela jsem se pousmát i přes tu bolest. Byla jsem ráda, že to fungovalo.
"Pomož mi vstát." Řekla jsem Sasukemu.
"Ne. Musíš ležet. Vyléčím tě." Řekla Tsunade. Já jen pokroutila hlavou.
"Tohle není vše co jsem chtěla udělat. Mám tu ještě jeden úkol a musím ho splnit, než úplně vyprchá ta látka co mám v těle." Řekla jsem. Mé černé oči už nebyly tak černé. Spíše to byla šedá. Postavila jsem se tedy.
"Ustupte všichni." Řekla sem.
"Kolik metrů?" zeptal se Naruto. podívala jsem se na něj a prsem ukázala na hlavy Hokagů.
"To máme jít až na tu skálu?" ptal se stupidně a já kývla na souhlas. Pár ninjů to udělalo ale ti, co byli mými přáteli, se nechtěli hnout. Podívala jsem se na Tsunade a ta kývla. Vydala rozkaz a všichni ji museli poslechnout. Uprostřed trosek, jsem zůstala jen já. Všichni ostatní se dívali z hlav Haagů co dělám.
Zhluboka jsem se nadechovala a vydechovala. Potřebovala jsem kyslík. Zavřela jsem svoje oči a začala jsem dělat pečetě. Bylo jich celkem dost. Nejednou se všude do obrovské výšky vynořily kořeny a začaly se slučovat a tvarovat. Prvně to moc nedávalo smysl, ale po několika minutách už ano. Stavěla jsem z kořenů novou Konohu. Samozřejmě ji nepostavím celou, něco si budou muset postavit a opravit sami. Ale s třičtvrtiny jsem ji opravila. Pracovala jsem až do posledního doušku čakry. Oči se mi zbarvili zpět do zelené a já se zhroutila na zem. Byla sem trochu při vědomí. Chvíli po tom co jsem se zhroutila, sem nad sebou viděla rozmazanou postavu. Vůbec jsem nemohla určit toho kdo to byl.
"To je vše. Co jsem chtěla. Víc toho už bohužel nestihnu." Zašeptala jsem. Postava mě vzala do náručí. Z dálky jsem slyšela jen křiky, které řvaly přes sebe.
"Nééé"…… "Pusť ji okamžitě na zem!!"…… "Nech ji na pokoji." A podobně. Postava na to ale nehleděla a zmizela i semnou. Podle síly to musel být muž. Nedokázala jsem ho poznat, i když mi byl strašně povědomý. Položil mě na zem, asi k ohni, protože jsem cítila teplo. Ale to teď bylo stejně jedno. Látka, kterou jsem si vpíchla do těla začala účinkovat. Zabíjela mě. Cítila jsem jak odeznívá ta strašlivá bolest. Bylo to jako minule. Ten samý pocit, když jsem umírala na té louce. Padala jsem někam do tmy. Jen z dálky jsem slyšela hlas toho muže, který mi říkal abych bojovala. Že můj čas ještě nenadešel. Ale bylo pozdě. Umírala jsem. A nejvíce líto mi bylo, že jsem se nerozloučila s mými přáteli.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog♥♥♥?

ano
ne

Komentáře

1 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 31. května 2011 v 21:24 | Reagovat

krásne :) teším sa na pokračko :)

2 Bershka (BeRuŠšš) Bershka (BeRuŠšš) | 1. června 2011 v 17:00 | Reagovat

Nádhera =)

3 marketa251996 marketa251996 | Web | 3. června 2011 v 21:22 | Reagovat

Moc krásný... Prostě bomba povídka :D Říkám si, že ji nejspíše odnesl Tobi :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama